כדי להתחמם לקראת הפסטיבל – קבלו את הסט שלו מפסטיבל אולטרה:

בעקבות המצב הביטחוני, האירוע נדחה, המועד החדש יעודכן בהמשך.

בוגרי BPM תום דוידסון (קורס אייבלטון) ודניאל מגיד (מסלול EMP) הם RIOT – אחד ההרכבים הדומיננטיים שקמו בסצנת ה-EDM הישראלי בשנים האחרונות. לאחר שקיבלו תמיכה מהאומנים הגדולים בעולם והופיעו על הבמות הכי גדולות במדינה הקטנה שלנו ומחוצה לה החליטו השניים להרים את הכפפה ולצאת בהפקת ענק.
מכללת BPM התומכת בקידום יוצרים ישראלים ובקידום סצנת ה- EDM בישראל הצטרפה לפסטיבל הראשון מסוגו, המתקיים בשיתוף אלקטריק פמילי,והאנגר09

RIOT FESTIVAL הוא פסטיבל ענק שמתקיים בתאריך ה-31 ליולי בשיתוף מיטב היוצרים בישראל ועם MAKJ, אמן בינלאומי שמגיע לראשונה לישראל.

הפסטיבל מתקיים בחסות BPM . כאשר ראיינו את תום לאתר המכללה הוא סיפר על ההשפעה של הלימודים על ההתפתחות האמנותית של ההרכב: “אני הייתי הראשון מבינינו שהתחיל ללמוד במכללה וזה פתח לי את צורת החשיבה, למדתי על תוכנה מדהימה בשם אייבלטון. לאחר מכן דניאל התעניין בלימודים שלי והמלצתי לו ללכת לפגישת יעוץ, תוך חודש הוא כבר נרשם לסינתזה מודולרית ושיעורים מתקדמים של הפקת מוזיקה אלקטרונית.. זה עשה לנו פלאים, מבחינת הסאונד והיצירתיות האין סופית”.

אומרים שתמונה שווה אלף מילים, אז מי שלא היה ב-Riot Festival הקודם יכול לקבל הצצה קטנה כאן:
http://bit.ly/RIOTFEST
http://bit.ly/RIOTFEST2

קצת על הליינאפ:
MAKJ – מקנזי ג’ונסון, בן 24 מסאן לואיס, קליפורניה הוא ללא ספק אחד הכשרונות הבולטים ביותר בסצנת ה-EDM במהלך השנה האחרונה. כבר בגיל 24 מקנזי הספיק לכבוש את הבמות של הפסטיבלים הגדולים בעולם (טומורולנד, אולטרה) ושיתף פעולה עם האומנים המצליחים בעולם כמו הארדוול, ליל ג’ון ועוד מגיע בפעם הראשונה בישראל.

כדי להתחמם לקראת הפסטיבל – קבלו את הסט שלו מפסטיבל אולטרה:

לצד האומן מהטופ הבינלאומי יופיעו מיטב הכישרונות מקומיים אשר נמצאים בחוד ה-EDM של ישראל

על הבמה המרכזית יופיעו

MAKJ
RIOT
ERA
KARMATEK
Eli Matana B2B Gil Lugasy
PUNCHLINE
Dudu Pariz
Madd Bros

במת היפ-הופ בחסות סינגל דראם

SMILEY
BlackOut

האירוע יתקיים בביתן האירועים Hangar09 הממוקם באיזור התעשייה עמק חפר ומותאם לאירוע בסדר גודל של 3500 בליינים
למידע נוסף ולאוונט : https://www.facebook.com/events/333978026755786/