אם אתם מרבים לבלות ולצאת למועדונים באיזור הצפון, ודאי כבר יצא לכם להיות באחת המסיבות בהן תקלט אילון חדד, בוגר מסלול EMP במכללת BPM.

אילן מספר על הלימודים במכללה:

אילון מופיע כבר מגיל 17, ונחשב כבר זמן מה לאחד ה DJ’s המובילים באיזור הצפון. ל-BPM הוא הגיע בהתחלה רק עבור קורס הקיובייס, אבל לדבריו מהר מאוד הבין את הפוטנציאל: “לאחר שהבנתי שמדובר במכללה ברמות הגבוהות ובמורים מעולים, מכשור, ציוד ורצינות למקצוע החלטתי שאני רוצה לפתח וללמוד עוד ועוד. רציתי ללכת למסלול ה BSP ולאחר התייעצות עם אחד מיועצי הלימודים, הוא שכנע אותי ללמוד EMP. אהבתי את הדרך שבה הוא התאים לי את המסלול לפי הצרכים שרציתי. זה היה פלוס ענקי מבחינתי שהיושר שלו הביא אותי להאמין עוד יותר במכללה. המורים , הניהול והמכללה נותנים את כל התנאים להצליח, אם מישהו מגיע לשם במטרה אחת, אין סיכוי שהלימודים האלו לא יעזרו לו”.

איך אתה מגדיר את הכיוון המוזיקלי שלך?

” עד היום הייתי מתעסק בבוטלגים ומאש אפים למינהם שהיו משרתים אותי כדיג’יי מגיל 17. בגדול המוסיקה שאני מתחבר אליה היא בז’אנר הפרוגרסיב האוס והאלקטרו שחוזר לחיים. יוצרים שאני רואה בהם כמודל לחיקוי מבחינתי הם: hardwell , afrojack, david guetta, nari & milani” לאחר שכבר הפיק שני רמיקסים מעניינים לקולדפליי ומובי, הגיע לידיו פרויקט מעניין במיוחד, שיר בשם Mami Pegate: ” השיר המדובר נכתב והולחן לפני כשנה ע” מריו רופא, בחור מבאר שבע שחי בקובה תקופה ארוכה. השיר המקורי לא זכה לחשיפה והכרה ומריו פנה אלי שאפיק לו את השיר מחדש. ההפקה שלי הלכה לכיוון המוסיקה העכשוית והמודרנית, הבנויה על ביט סוחף בשילוב של מילים בעברית אנגלית ופורטוגזית . כשקיבלתי את האקפלה ידעתי והאמנתי שההפקה שלי תרים את השיר גבוה. היום כשאני בן 27 , החלטתי לקחת את ההפקה ואת הניסיון שרכשתי במכללה ולהשתמש בזה להתפתח, ולהתקדם בתחום היצירה”.

והניסוי בהחלט הצליח, עם למעלה מ 80,000 צפיות ביוטיוב, מאות הורדות בסאונדקלאוד והשמעות ברדיו, Mami Pegate הוא בהחלט כרטיס ביקור ראוי לכל יוצר.

רוצים להאזין לעוד פרויקטים של אילון?