אייל גולדמן מככב בסדרה “החדש של עומרי גורדון”

אייל גולדמן הוא אחד מהאנשים הכי עסוקים שאנחנו מכירים. בזמן שהוא לא מרצה בקורסי הדיג’יי והרדיו שלנו הוא מתקלט ברחבי העיר ויוצר אדיטים מרהיבים ומצליחים תחת השם Funk Sinatra. אבל הוא לא מסתפק בכל אלו, ולאחרונה הצטרף לצוות סדרת הטלוויזיה החדשה “החדש של עומרי גורדון”. גולדמן מככב לצד עידו רוזנבלום, רומי אבולעפיה, ויובל מנדלסון בתפקיד מסיקה הגדול. הסדרה עוסקת במוזיקאי (רוזנבלום) שמגלה שיש לו ילד שכלל לא ידע על קיומו.

גולדמן, מזל טוב על הסדרה החדשה! איך הגעת לתפקיד הזה?

יום אחד התעוררתי באיחור משנ”צ לתקלוט. כשהבנתי שאני עומד לאחר, הרמתי את היד למונית. פתאום נדלקו האורות ו מישהו צעק לי “ברוך הבא למונית הכסף!” ואז הסברתי לו שאני מאחר וצריך להגיע לרוטשילד.. מפה לשם, כך נותר הקשר הראשוני ביני לבין עידו רוזנבלום, שהוביל לאודישן. אני הברזתי מהאודישן הראשון והשני, מפאת “מה אני הכלל יודע מכל העניינים האלה?” ואז הגעתי לשלישי. משם הכול זרם חלק.

ספר לנו על הדמות של מסיקה הגדול

מסיקה הוא המתופף הקלאסי – קצת עצלן, דעתן, זורם על כל שטות ובעיקר רוצה לעזור, גם כשלא צריך. הוא וקורמוש מהווים את הבסיס ללהקה של עומרי, באס תופים קלאסי, ונמצאים כל הזמן מסביב לעומרי, כשצריך או כשלא צריך.

החדש של עומרי גורדון

החדש של עומרי גורדון

צוות הסדרה. צילום: צילום מסך

מה אתה אוהב בדמות הזו? אתה מרגיש שיש בו קצת ממך?

בסופו של דבר, מסיקה הוא גרסה מוקצנת של חלקים מסויימים באישיות שלי. מה שנקרא בלעז “טייפקאסט”. אני אוהב בו את העובדה שהוא נותן בקטנות כל מיני דברים שרק מי שישים לב יבין. עוד דבר חשוב הוא שכמעט כל הבגדים בסדרה הם מהארון הפרטי שלי, רועי פלורנטין הבמאי התלהב מהלוק שלי וככה הלכו עד הסוף עם העניין, כולל חולצות של גוגול בורדלו ומן אוף דה נרות’ קאנטרי

הסדרה משודרת בימי שני בערוץ 2.

חולמים להיות דיג’ייז? לחצו כאן