BPM Playlist #51 – הפלייליסט החודשי של בוגרי מכללת BPM

בכל חודש משחררים הבוגרים והסטודנטים של מכללת BPM עשרות קטעים מעולים במגוון מטורף של ז’אנרים.
בפינה החדשה של הפלייליסט החודשי ננסה לגעת רק בקצה הקרחון של אותם ריליסים איכותיים ולתת לכם מבט אל תוך העשייה העצומה המתרחשת בקרב הסטודנטים והבוגרים האיכותיים שלנו.

למידע על כל הקורסים ומסלולים ללימודי מוזיקה, סאונד והפקה מוזיקלית במכללת BPM

 

הקטעים הבולטים ביותר ששוחררו החודש בקרב הסטודנטים והבוגרים של BPM

 

SIVAN SISAY

סיוון סיסאי, בוגרת מסלול זמר יוצר, היא זמרת ויוצרת מופלאה שמשלבת בין סול / R&B, פופ והיפ-הופ. בסינגל הרשמי הראשון שלה היא שיתפה פעולה עם המפיק עטר מיינר והבמאי דרור פז לקליפ שלא נופל ברמה מחו”ל.

https://www.youtube.com/watch?v=2wrzoIOrokI

 

TOFFEE TOES

גל לוי, בוגרת מסלול אולפן ביתי, יוצרת עם ההרכב שלה Toffee Toes תמהיל של רוק / R&B / גרוב ולאחרונה הוציאו סינגל מעולה בשם “No Lyrics” מתוך הרליס האחרון שלהם ואפילו צילמו לו קליפ מחשמל שתופס את העין ולא מרפה.

https://www.facebook.com/ToffeeToes/videos/784498181697125/

 

Noa Bardin

נועה ברדין, בוגרת קורס אבלטון, היא זמרת ומפיקה שיוצרת שילוב של אלקטרוניקה דאון טמפו ואינדי רוק. בקטע Hang Me היא מכניסה אותנו לתוך השילוב החצי פסיכדלי המיוחד הזה ולא השאירה אותנו אדישים.

 

SON סאן 

סאן היא שלושה בוגרי מסלול BSP שהתחברו במכללה – דולב מורד שחושף את סיפוריו בשירה וגיטרה, שחר לוי מתופף המשלב בין רוק לאלקטרוני ואור ברמן על סינטים מביא את הפאנק ואנדרגראונד. במשך שנתיים חיממו מנועים וטיפחו פרוייקט שמחבר בין צליל אקוסטי לאלקטרוני מחתרתי בעברית. לאחרונה שחררו קליפ ראשון והחלו להופיע ברחבי תל אביב. מאוד מיוחד ומומלץ!

https://www.facebook.com/sontlv/videos/1783682511655272/

 

ASAP

אסף פאר, בוגר מסלול EMP, יוצר מוסיקה אלקטרונית ובעיקר טכנו, בתקופה האחרונה שיפר את הסאונד שלו משמעותית ואפשר לשמוע את השינוי בקטע החדש “My Journey” גם באיכות וגם סגנונית יותר לכיוון אסקולת הטכנו הברלינאית.

https://soundcloud.com/user-308158816/my-journey

 

VALU

יובל בן סהל, בוגר מסלול EMP, יוצר מוסיקה אלקטרונית ובעיקר EDM, יצר טראק פרידה מרגש לכבוד אביצ’י שהלך לעולמנו לא מזמן. טראק שמח שמעביר את האנרגיות החיוביות של אחד מהיוצרים הגדולים בעולם. אהבנו.

 

MATAN S.

מתן שטרית, בוגר מסלול BSP, הוא מפיק וזמר שהופיע אצלנו לא פעם בעבר, משחרר קטעים לבד ועם ההרכב שלו “ילד אשפתות”, מעין שילוב של אינדי והיפ-הופ ביחד עם הרבה סרקזם וסאונד מיוחד מאוד.

 

AVIX

אבישי להב, בוגר מסלול EMP, יוצר מוסיקה באינספור ז’אנרים אלקטרוניים. בקטע החדש שלו “Naked In Africa” הוא משלב בין עולמות הפסייטראנס, מינימל וגלובל ביטס לתוך קטע אחד פראש במיוחד.

 

ZIV

זיו בראשי, בוגרת מסלול EMP. מלבד היותה זמרת/יוצרת, זיו היא גם ביטמייקרית משוגעת שהפגיזה אותנו עם ביט לראפר שגב, שהוציא ממש היום שיר וקליפ חדש בשם “שקט לנשמה”. שילוב בין אולדסקול לניוסקול וויזואליות מטורפת.

 

האחרונים

האחרונים הוא הרכב פוסט-רוק-פסיכדלי שמורכב ממספר בוגרים של המכללה, ביניהם ג’וש לוי ואסף ירון. הם מופיעים ברחבי המדינה בשנה האחרונה וצברו לעצמם קהל מעריצים. לאחרונה הוציאו את “מלכה ופרש” המצוין והם לא מפסיקים להופיע!

https://www.facebook.com/hachronim/videos/1432334100205537/?hc_ref=ARQ2RlTI9_VH6gymqr6pBWIDxI5FGfJHKSf0aS20s6Gvk1e9C34m9RwQwl8E2qEBqVw

 

JACOB YOUNESSI

ג’ייקוב (ניר) יונסי, בוגר מסלול BSP, מפיק ויוצר שהוציא לאחרונה קליפ עוצר לנשימה לשיר “Pleiah” בו הוא משתף פעולה עם הווקליסטית הנפלאה DOBRUSHA וביחד זה יוצר קטע טריפ-הופ/אמביינט משוגע!

https://www.facebook.com/JacobYounessi/videos/635454013465662/?hc_ref=ARS9lbE5WwvXMmNYIyHjaR9LtUVqkdKbD-iugBciueoB08k4HU6r-wXPmNTk1a4grQY

 
מעוניינים בלימודי סאונד והפקה? למידע על כל הקורסים והמסלולים לסאונד והפקה במכללת BPM