מאות מאשאפים נשלחו לתחרות ה BPMashup, אבל ישנו מאש אפ אחד שבהחלט תפס את שמומת הלב, ולא רק את שלנו. שם מיס, בוגר מסלול EMP להפקה ויצירת מוזיקה אלקטרונית ב BPM יצר מאש אפ יוצא דופן בו הוא מחבר בין למעלה מ 100 (!!) שירי ההיפ הופ האהובים עליו, תוסיפו לזה עריכת וידאו מצוינת וקיבלתם חוויה אמיתית. המאש אפ ששמו Blink Blink עלה לעמוד הפייסבוק של BPM, וכעבור זמן קצר הבחינו בו גם אנשי Abelton , שהתלהבו ושיתפו אותו גם הם, בהחלט כבוד גדול עבור כל יוצר, והיינו חייבים לשאול אותו איך הוא עשה זאת.

מיותר לציין שזה מאשאפ מטורף לחלוטין, איך מתחילים בכלל, הייתה לך עזרה?

“פשוט מתחילים. תתפלא מה קורה אם רק מתחילים. עשיתי אותו לבד באמצעות אבלטון, למרות שהיו לידי אנשים קרובים בזמן התהליך,שהאנרגיות שלהם עזרו לי לתמרן הרבה יותר טוב, אני מאמין.”

ציפית לתגובה ולפרגון הזה מכל כל הרבה אנשים וגם מאבלטון?

“לא נעים להגיד,אבל כן ציפיתי. לי זה היה חסר,והלוואי שמישהו היה עושה את זה לפני. נדהמתי מהאהבה והפירגון שקיבלתי מאנשים קרובים אלי ואנשים שלא פגשתי מיימי, אם זה שיתופים ואם זה הודעות מהלב. חשוב לי להגיד שכל מילה טובה הכי קטנה הכניסה אותי פשוט להיי מטורף, ואני אסיר תודה לכולם. כשאבלטון פרגנו לקטע..הייתה לי חצי שעה חלומית. בעיקר, זו הפעם הראשונה שקיבלתי הוכחה שכל החלומות בהקיץ שאני מדבר עליהם כמה שנים ואנשים חושבים שנפלתי מהירח יכולים להתגשם, לא טעיתי.”

איך הגעת ללימודים ב BPM?

“הרקע שלי הוא אהבה עזה למוזיקה. בעיקר היפ הופ,אר אנ בי, גוספל, וכו’. אני חושב שהיום כל מי שטיפה מתעסק במוזיקה הוא חייב להיות גם די ג’יי, מפיק, עורך, יוצר, מלחין, יחצן, טכנאי, בליין, עורך דין… זה עולם. יום אחד מישהו שאני מכיר סיפר לי שהוא נרשם לאיזה בית ספר למוזיקה . (יש לציין שלא סיימתי 10 שנת לימוד) למחרת בבוקר הייתי ב- BPM ונרשמתי. זה היה אחרי שסיימתי צבא, ומצאתי את עצמי בפעם הראשונה בחיים מחליט בעצמי מה קורה איתי, ואם בצומת דרכים הזאת אני לא הולך עם הלב שלי,כנראה שאני כבר לא אלך איתו יותר במחזור הנוכחי. מאז אני אדם שונה, אדם שהולך אחר הלב,שמסתכל על הדברים אחרת.”

אז יצרת בעצם את מאש אפ החלומות שלך, נשארו עוד מטרות?

“עוד לא שמעת את משאפ החלומות שלי”.