קורסים מתקדמים ל- DJ

הצוות של BPM נמצא תמיד עם האצבע על הדופק. השינויים בתעשייה מחייבים אותנו להיות קשובים ולפתח עבורכם קורסים שיעניקו לכם את הכלים המתקדמים ביותר בתעשיית המוזיקה.

לשלל הקורסים והמסלולים המוצעים אצלנו ב BPM, מצטרפים בימים אלה שלושה קורסים חדשים, ייחודיים וגם, לא פחות חשוב- מהנים, שיעשו בדיוק את זה. כל הפרטים לפניכם:

קורס SCRATCH – הפטיפון ככלי נגינה
אין כמעט צליל שמזוהה יותר עם עולם ה- DJ מאשר הסקראצ’. מימי הפטיפונים הישנים, דרך שנות ה-80 וה-90, על שלל החידושים הטכנולוגיים ועד ימינו, הסקראצ’ לא עבר מהעולם, אלא הפך לאמנות בפני עצמו. הוא הפך מזמן למייצג חשוב של תרבות ההיפ-הופ, אך כיום יש לכם אפשרות ללמוד כיצד לשלוט בכלי הזה ולהעשיר כל מוזיקה באינסוף צלילים חדשים שלא הכרתם. סמל לשליטה, מיומנות ויצירתיות .

אז אם השמות: Mix Master Mike, Qbert, Shadow, Kid Koala ממש מוכרים לכם – הגעתם למקום הנכון, וגם אם לא, אתם מוזמנים להצטרף לקורס הסקראצ’ינג המקצועי והמקיף ביותר בארץ.

הקורס יעניק עניק לכם את כל הכלים הדרושים על מנת ליצור בסיס ידע נרחב בעולם הסקראצ’ינג – טכניקות, קומבינציות, ביט ג’אגלינג, סקראצ’ ככלי בהפקה, עולם הסימפולים ועוד ועוד. הכלים הללו זה יהוו מקור ללמידה עצמית, התנסות והתמקצעות בהמשך דרככם בן אם אתם דיג’יים, מפיקים או יוצרים מוזיקליים מכל סוג.

לפרטים נוספים והרשמה לקורס הקלק כאן
קורס Maschine
אנחנו שמחים להציע לכם את הקורס הראשון והיחיד בישראל למכונת התופים המתקדמת בעולם!
בואו ללמוד איך להוציא את המיטב ממכונת התופים והגרוב שמשלבת באופן מושלם בין חומרה לתוכנה.

המאשין הוא כלי מדהים לנגינה לייב כמו גם להפקה באולפן, ועכשיו, כאמור לראשונה בישראל תוכלו ללמוד לשלוט בה באופן מלא בין אם אתם DJ’s מפיקים, או חברים בהרכב מוזיקלי.
הבוגרים יוכלו ליהנות משליטה ברמה גבוהה בשפע האפשרויות שיש לתוכנה והמכשיר להציע ולעשות בהם שימושים באולפן או על הבמה, כולל דגימות, בניית ביטים, בניית קטעי שלמים, שילוב בפרויקטים קיימים, או נגינה חיה על במה.

לפרטים נוספים והרשמה לקורס הקלק כאן
קורס Traktor למתקדמים
אם אתם כבר פעילים בתחום – אתם ודאי מכירים כבר את Traktor. תוכנת הדי ג’יי מבית ענקית התוכנה Native instruments הפכה לסטנדרט המקצועי של עולם הדי.ג’יי הדיגיטלי בזכות הגמישות שלה, והאפשרויות המתקדמות שמאפשרות לה לתת מענה לדרישות תחום הדי ג’יי המקצועי והחובבני כאחד .

התוכנה מציעה אינספור אפשרויות שיאפשרו למשתמש חופש מוחלט וכלים מדהימים שיישפרו את הסט שלו וייתנו אפילו עוד יותר מקום ליצירתיות . הקורס הנוכחי למתקדמים מורכב מ 16 שעות לימוד, שמשלבות כמובן גם התנסות מעשית, ומתאימה הן למשתמשי Traktor ותיקים והן למי שמעוניין ללמוד כיצד להשתמש בתוכנה.

לפרטים נוספים והרשמה לקורס הקלק כאן