מכללת BPM בשיתוף Vibes Attack & Rose Sh מציגים – עדי לב בישראל!

כוכבת הדראם אנד בייס הישראלית, שפועלת כיום מאסמטרדם נחתה בארץ ל- 3 הופעות (ב”ש, חיפה ות”א) ההופעה בלבונטין כחלק מחודש הופעות דראם אנד בייס תתקיים ב 1.6.

עדי לב, או בשם הבמה שלה ADI-J היא ללא ספק אחת ה DJ’s המוכשרות שיצאו מישראל.

היא החלה את דרכה כבסיסיטית בלהקות תיכון, ואט אט התקדמה עד לניהול מחלקת בדאנס בחב’ התקליטים NMC תוך שהיא משתתפת ומנהלת עשרות פרויקטים נוספים, כולל ליין מסיבות הדראם אנד בייס The Bassground והקמת אתר תחת אותו השם.

בשנת 94′ בזמן שהותה בלונדון נחשפה לראשונה לסצנת הרייבים בבריטניה, בה התפתח הז’אנר המוכר היום כדראם אנד בייס. מכאן החלה ליצור, לנגן ולחשוף את המוסיקה הזו להמונים.

מאז ועד היום צברה עדי רזומה מרשים של הופעות בכל בפסטיבלים וה Venues הנחשבים בעולם – RENEGADE HARDWARE @ the END (GB), Sun and Base Festival (איטליה), Innovation in the Sun (ספרד) ו- Lowlands Festival מהווים רשימה חלקית ביותר.

בנוסף, שיתפה פעולה עם אמנים ו DJ’s רבים, התארחה בתכניות רדיו בינ”ל ואף קיבלה תכניות משלה בתחנות רדיו שונות.

לאחר שסיימה את לימודיה בביה”ס להנדסת קול באמסטרדם הפיקה יחד עם DJ PREDATOR את הפרויקט DRY TEARS שיצא ב FOKUZ RECORDINGS.

ההופעות בישראל מתקיימות בחסות מכללת BPM למוסיקה, כחלק מהתמיכה של המכללה בקידום תרבות המוסיקה המתקדמת. ההופעה בלבונטין תפתח את חודש הנשים במוזיקה של BPM – פרטים על אירועים נוספים במסגרת החודש המיוחד – בהמשך..

ההופעה בחיפה – 25.5 החל מחצות, מועדון סינקופה
לעמוד הפייסבוק לחץ/י כאן

ההופעה בתל אביב – 1.6 החל מחצות, לבונטין 7
לעמוד הפייסבוק לחץ/י כאן

לסאונדקלאוד של עדי לב לחץ/י כאן

לפייסבוק – לחץ/י כאן