קול הקמפוס חוגגים 18 – BPM מתגייסת

קול הקמפוס, תחנת הסטודנטים של בית הספר לתקשורת המסלול האקדמי המכללה למנהל חוגגת 18 בערב ארוך ומגוון של הופעות ותקלוטים. כאות הערכה ומחווה לפעילות של “קול הקמפוס” בקידום יוצרים מקומיים, BPM התגייסה לעזרה ותרמה את ציוד הסאונד וההגברה לחגיגות.

מה מחכה לנו שם? באחת עשרה וחצי יעלו לבמה המרכזית אלקטריק זו שמשיקים את האלבום החמישי בסדרת “חרקה” (הלייבל של קול הקמפוס), פצצת אנרגיה שיוצאת מבס גיטרה תופים ומיקרופון ישן. ברבע לאחת יעלו אחריהם בהופעת בכורה – שיט חמור (באטרינג טריו המורחבים).

מכאן ברחבה המרכזית עוברים לתקלוטים, וגם בגזרה הזאת יש כמה הפתעות – דן זוארץ האבא של קו 106 והדי ג׳יי הראשון שניגן ביטים בתל אביב עוד לפני שבכלל ידענו שיש ז׳אנר כזה חובר לאסף אלמוג לסט משותף ואחריהם דוני קיסלוק יעשה עם וולטר איינשטיין צפרדע גב אל גב.

ברחבות הנוספות יהיו עוד הפתעות שיאפשרו מנוחה בין סט לסט : Garden City Movement יפתחו את רחבת קו106 בסקוואט בחצות. ההרכב המאוד מסקרן הזה כולל את יוצאי לורנה בי ואת יוני שרוני והם ישיקו אי פי ראשון. צפויים אורחים מאוד משמעותיים.

כמו כן, כחלק מסדרת “בלנדר” של קו 106 (די ג’יי ומוסיקאי מייצרים תוכן חדש יחד) יופיעו בבכורה שוזין ( עוזי נבון ) ואיתי זבולון ( ויתרתי\יניר האחמ”ש), ובשלוש בלילה יעלו 3421 שממש עוד מעט מוציאים אי פי חדש, והם ישיקו במסיבה סינגל ראשון מתוכו.

הליין אפ בלאונג׳ של הבלוק נבנה עם יבגני ג׳ניה צ׳רטקוב ולבמה זו יקראו ׳חמארה׳ – צפו לערימות של ים תיכוני – בבמה זו יופיעו לירון עמרם, ואקו וטיטו.

לכל הרשימה הארוכה הזאת מתווספים שדרני קול הקמפוס וחברים טובים ביחידים ובצמדים בתקלוטים בכל הרחבות. לקראת ארבע בבוקר יסגרו בהדרגה כל הרחבות וכולם יתכנסו לרחבה הראשית של הבלוק לסט שימשך עד יומולדת 19 עם יניב בומי הצדיק ואחריו עמית סטארק.

קול הקמפוס הינה תחנת סטודנטים שלקחה על עצמה את התפקיד הכי מורכב, לא להיות נחמדים, לא להתחנף, לא להאכיל בכפית. כבר 18 שנה שהם מנגנים מוסיקת שוליים, חלקה לא קומוניקטיבית בעליל מתוך הבנה שהם צריכים לתת מקום לחומרים שלא מקבלים ביטוי בשום מקום אחר.

בשנים האחרונות התחנה גם לקחה על עצמה תפקיד לא רק של דיווח, אלא גם של ייצור, והדבר בא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר ב-2013, עם אלבומים חדשים שהוקלטו באולפני התחנה, ושת”פי תוכן שאפשרו הפצה רחבה של אותם תכנים.

13.12, יום שישי, החל מ-22:00,

מועדון הבלוק, ת”א

הצגת כרטיס סטודנט של BPM בקופות ביום המסיבה, תקנה כרטיס בעלות מוזלת של 60 ₪ במקום 80 ₪

6.5 הופעות ו-20 די ג’ייאים בשלוש במות שונות עם ליין אפ שמציע מסלולים אטרקטיביים לאנשי הרוקנרול, לחובבי האלקטרוניקה, ולחובבי הגרוב, ואפילו ערימות של ים תיכוני !