היוצר והמפיק האלקטרוני BLiSS (יונתן מרקוב) יעביר סדנת אמן ב-BPM

האמן הישראלי המצליח, שחיבר בין עולם הטראנס לגיטרה, יגיע לסדנת אמן מיוחדת בת שעתיים ב-BPM במסגרת שת”פ עם Sonic Booking. הסדנה תתרחש ביום חמישי, 17.7 בשעה 18:00. בסדנא ידובר על השימוש הייחודי בגיטרה MIDI במוסיקה האלקטרונית, יספר על הדרך המקצועית המרתקת שעבר, ואף ידגים בפועל תהליכי יצירה של קטעים מקוריים.

הפרוייקט “BLiSS” נולד איי שם בשנת 2003 וכהרף עין החל להיות מבוקש בשלל סוגי האירועים ברחבי הארץ, הרבה בזכות אופי וצלילים חדשניים מתובלים היטב בהרבה עוצמה ואנרגיה שלא מאפשרים לקהל להישאר אדיש. כבר מצעירותו היה מרקוב בסביבת עולם המוזיקה כאשר היה מנגן על גיטרה, איתה עד היום הוא מופיע בלייב כחלק מהופעותיו המתפרצות שמותירות את הקהל המום לנוכח העוצמה והיצירתיות שאין שניה לה. השילוב המיוחד של גיטרה וטראנס שהביא הפרויקט לשולחן מדבר לקהל רחב מאוד של חובבי מוזיקה בארץ.

“BliSS” הוא כיום אחד השמות הישראלים החמים והבולטים ביותר בסצנת המוזיקה העולמית, דבר אשר מתבטא בנוכחות קבועה במיטב הפסטיבלים ברחבי העולם והופעות כדרך קבע במדינות רבות ברחבי הגלובוס: יפן, פורטוגל, גרמניה, דרום אפריקה, ברזיל, מקסיקו ועוד ועוד. כמובן ששמו בישראל הולך לפניו, כאחד האנשים האהובים וכאחד האומנים היותר מיוחדים שישנם בישראל.

כשבאמתחתו שני אלבומים אישיים (The Rhythmus Gene – 2005 ; The Looney Bin – 2008), שני אלבומים בשיתוף פעולה עם Azax Syndrom הישראלי (Azax Vs Bliss – Round I+II) ועוד שני אלבומים יחד עם שותפו ללייבל הספרדי “נוטאק”, Painkiller, תחת הפרוייקט המצויין
A-Team, מרקוב הוא ספק מוזיקה איכותית ללא רבב, דבר אשר בנוסף מתבטא בשילוב טראקים ויצירות שלו בשלל אוספים של מיטב הלייבלים בעולם ובאלבומים של האמנים המובילים בסצנה העולמית. כמו כן, רימקסים אשר יצר “Bliss” לאמנים כגוןSkazi, Astrix, Loud ועוד היו ללהיטי רחבות אשר עד היום משולבים בסטים של הגדולים ביותר.

כדמות מובילה בישראל, נמצא “BLiSS” בראש רשימת האמנים בכל אירוע בו הוא מופיע: החל מימי סטודנט ומסיבות רחוב עירוניות ועד פסטיבלי הסטודנטים באילת ומסיבות גדולות תחת כיפת השמיים.

הסדנא תתקיים במכללת BPM, בן אביגדור 3 ת”א, 17.7 בשעה 18:00. הכניסה חופשית בהרשמה מראש בלבד

ההרשמה נסגרה, תודה על ההענות הגבוהה!