יריב עציון ישיק טראק חדש תחת הלייבל Flamingo Recordings

יריב עציון, המנהל הפדגוגי של מכללת BPM, מפיק מוסיקה אלקטרונית מוערך הידוע בכינויו Stereo Underground ו- Yariv E שב לאחרונה ממסע מוצלח באירופה במהלכו הוחתם בלייבל הנחשב Flamingo Recordings (הלייבל בבעלותו של Fedde Le Grande, מה DJ’s הנחשבים בעולם).

כעת הוא משחרר את טראק הבכורה בלייבל – Funk De Nation, אותו ישיק במסיבה מיוחדת במועדון “החתול והכלב” בתל אביב ב 24.11. במהלך הערב ינגנו לפני ואחרי הרזידנטים – סהר זנגלביץ’, גיא מנצור ובנוסף גם Stephen Bazbaz.

הטראק Funk de Nation נכנס למגזין הנחשב בעולם DJMAG לסט מיוחד של FEDDE LE GRAND!

יריב עציון:

יריב עציון , יליד חיפה, החל את דרכו כמתופף מקצועי. לאחר כמס’ שנים נחשף למוסיקה האלקטרונית ומשם הדרך לפטפונים הייתה קצרה. יריב המשיך את דרכו כ- DJ וניגן במועדונים נחשבים בארץ. בתקופת הצבא עבר לתל אביב ועבד בחנות התקליטים ז”ל OHM RECORDS מתחת לדירתו בבן יהודה. באותה תקופה הוא נחשף לגרסה המיתולוגית של CUBASE והחל לחקור את המוסיקה האלקטרונית לעומק. עם סיום שירותו הצבאי הוא חזר לחיפה והחליט לשנות את תרבות המוסיקה האלקטרונית באזור ולפתוח יחד עם שותפו עידן חונה את מכללת bpm. הוא חתום במס’ לייבלים נחשבים בחו”ל ביניהם: Italo Business, Electronic Petz, Aavngardia , Androis Muziq ולאחרונה כאמור בלייבל היוקרתי Flamingo Recordings. הסגנון שלו נע בין מחוזות הטק האוס ועד לטכנו בהפקה חדשנית ובועטת עם דגש רב על תוכן מלודי עשיר ומקצבים מורכבים המבדלים אותו משאר הירקות בז’אנר.

מסיבת ההשקה של Yariv E – Funk de Nation עם Sahar Zangelevitch, Guy Mantzur Stephen Bazbaz תתקיים ב24.11, החל מ 24:00, “החתול והכלב”. הכניסה חינם.