הזדמנות לתלמידי BPM להשתתף בכנס WMC במיאמי

ה-DJ הנבחר יטוס על חשבון BPM לכנס!

Oleh! Records בשיתוף מכללת BPM – המכללה של תעשיית המוזיקה מציעים לכם – DJ’s ויוצרים אלקטרוניים הזדמנות להשתתף באחת מועידות המוזיקה הגדולות בעולם– ה WMC שתתקיים בין ה 17-25 במרץ במיאמי.  DJ’s ויוצרים אלקטרוניים מוזמנים בזאת לשלוח את החומרים שלהם (בהתאם לפרטים המופיעים מטה) לצוות של Oleh! Records ומנכ”ל UG Strategies פאראג בהנדארי ולזכות בהזדמנות להשתתף בכנס אליו נוהרים מדי שנה אלפים מראשי תעשיית המוזיקה הבינ”ל, כתבי מוזיקה וחובבי מוזיקה מרחבי העולם לשבוע של עבודה, יצירת קשרים וכמובן – המון מוזיקה טובה. הכנס, אשר משולב בפסטיבל המוזיקה הענק Ultra Music Festival הוא חלון הראווה המרכזי כיום ליוצרי מוזיקה אלקטרונית.

Oleh! Records ו BPM שמחים להציע ל- DJ/יוצר הנבחר את ההזדמנות להשתתף בכנס עם חבילת מימון בשווי כ 5000$!

פאראג בנדהרי מנכ”ל המיתוג המוזיקלית UG וההרכב האלקטרוני FIGO: “אני נרגש לחזור לישראל, לפגוש את אנשי הסצנה האלקטרונית ולבחור את היוצר שיזכה בתמיכתנו וישתתף בכנס הזה, שהוא לדעתי החשוב ביותר בתחומו בארה”ב”.

איך זה עובד?

ניתן להגיש מועמדות עד לתאריך 18.2. מספר מצומצם של יוצרים שיעבור את הסינון יגיע לקו הגמר ויוזמן לערב- Showcase מיוחד שיתקיים ב 1 במרץ במועדון “החתול והכלב” בתל אביב. מתוך המשתתפים בערב ייבחר ה DJ/יוצר הזוכה, והוא שיקבל את חבילת המימון והתמיכה.

מה צריך לשלוח ולאן?

את המועמדות יש להגיש כאמור עד ל 18.2 באמצעות הטופס המופיע למטה. נא לשלוח כמה מילים על היוצר וכן קישור לאתר בו ניתן להאזין למוזיקה שלכם: פייסבוק רשמי, אתר, יוטיוב וכד’. שימו לב! אין לשלוח קבצים מצורפים (mp3 וכד’) במייל, אלא קישורים בלבד. מיילים עם קבצים מצורפים ייפסלו.

מה יקבל הזוכה?

הזוכה יזכה באפשרות לנגן שני סטים במהלך ה WMC במועדון ה Shore Club המפורסם (המועדון הרשמי של הכנס) ובמלון ה- Standard. תג “אמן” לכנס ה WMC שיאפשר לכם להיכנס לכל האירועים המרכזיים בכנס, פאנלים, מפגשי נטוורקינג וכו’. הודעה לעיתונות ובריף (פריוויו) אודותיכם שתישלח לכל גורמי המדיה ואנשי התעשייה המשתתפים בכנס. טיסה הלוך חזור מת”א לכנס במימון מכללת BPM!

מה לא כלול?

ובכן, באופן כללי – כל השאר. זאת אומרת: לינה, נסיעות, דמי השתתפות, עלות הויזה לארה”ב, וכל הוצאה אחרת הקשורה להשתתפות בכנס והשהייה בארה”ב. שימו לב! אם אין ביכולתכם להוציא ויזה לארה”ב, ו/או אין ביכולתכם לממן את השהות שלכם ויתר ההוצאות, נא לא להגיש מועמדות. *ייתכן וגם משתתפים שלא זכו במקום הראשון יקבלו הזדמנות לפרזנטציה במהלך הכנס (במימון עצמי), משתתפים אלה יקבלו הודעה עד ל 19.2.

השותפים בפרויקט:

UG Strategies – חברת מיתוג בינ”ל הפועלת בתחומי המוזיקה והלייפסטייל. החברה עובדת מזה שנים עם הפסטיבלים הגדולים בעולם: WMC, לולהפלוזה, SXSW, פסטיבל הקולנוע “סאנדנס”, פסטיבל המוזיקה של Sony, Live nation, “פאראמאונט”, 20TH Century Fox ועוד. החברה מציעה חשיפה חסרת תקדים לאמנים ולחברות איתם היא עובדת.

Oleh! Records – אולה רקורדס תומכת ועוסקת בחשיפת היצירה הישראלית לחו”ל זה למעלה מ-8 שנים. “אולה רקורדס” אחראית בין השאר להופעותיהם של אמנים ישראליים בפסטיבלים בינ”ל נחשבים כגון SXSW, CJM, שבוע המוזיקה בקנדה, פסטיבל “פרימוורה” ועוד. השנה, לראשונה, נכנסת Oleh גם לתחום המוזיקה האלקטרונית במטרה לתמוך ולקדם גם את התחום הזה.
לאתר: www.israelmusicexport.com

להגשת מועמדות:

חובה למלא את כל הפרטים המופיעים בכוכבית. (מייל שישלח עם פרטים חסרים לא יקבל מענה)
שימו לב! אין לשלוח קבצים מצורפים (mp3 וכד’) במייל, אלא קישורים בלבד. מיילים עם קבצים מצורפים ייפסלו.