תחרות המוסיקה של תדר ו- BPM

התחרות המשותפת שלנו עם תדר מגיעה לשלב השני! תודה לכל מי ששלח סטים עד כה, יש בהחלט מבחר מעניין ואיכותי. בתאריך 7.10 נפרסם כאן ובאתר את עשרת הסטים המובילים, מביניהם יוכרז המנצח הגדול ב 15.10.בשנים האחרונות, אחד מתחומי הייצוא הגדולים של ישראל הוא יוצרים אלקטרוניים, שחלקם הפכו לכוכבים של ממש בארץ ובחו”ל. עם זאת, בעידן המוזיקה הממוחשבת בו כמעט כל אחד יכול ליצור מוזיקה בין 4 קירות חדרו, אפשר רק לדמיין אילו כישרונות נשארים באלמוניותם.

פרטי התחרות:

הקיץ אנחנו מוציאים אותם מהחדר לתדר עם Revenge of the Bedroom DJ – פרויקט החשיפה של רדיו “תדר” ומכללת BPM למוסיקה, סאונד והפקה. הרעיון מאחורי תחרות, שתיערך בין ה 15/9-22/10 הוא לתת במה למוזיקאים שאינם בהכרח מוכרים ולהעניק להם חשיפה ראשונית. תדר הוא רדיו אלטרנטיבי שחלק מרכזי ב”אני מאמין” שלו הוא לתת במה למוזיקה חדשה ופחות מסחרית, כזו שאין לה כמעט מקום בתחנות הרדיו הממסדיות של ישראל. לפיכך הסטים הם ללא הגבלה של ז’אנר או ציוד, הכל הולך והחזק מנצח.

איך זה עובד?

המתחרים ישלחו סט של שעה, תמונה, כמה מילים על עצמם ובאיזה ציוד השתמשו ליצירת המיקס. לאחר שיעברו סלקציה ראשונית ע”י צוות השיפוט שלנו, עשרת הסטים המובילים יעלו להאזנה באתרים של רדיו תדר ושל מכללת BPM וכמובן בפייסבוק (הוראות מפורטות למשתתפים למטה). המנצח יבחר בעזרת שקלול בין קולות המאזינים שיתאספו (דרך לייקים) ובחירה של צוות שופטים. בחבר השופטים ישבו: העורך הראשי של ערוץ MTV ישראל, אלעד סונגו, ירון טראקס, הבעלים של מועדון הבלוק, יריב עציון, המנהל הפדגוגי של מכללת BPM ונציג של רדיו תדר. שלושת הסטים שיגיעו למקומות הראשונים ישודרו ברדיו תדר בספיישל במהלך חודש אוקטובר ויזכו בפרס מתנת מכללת BPM (בחסות “קילומבו” ו”חלילית”) ובתהילת עולם.

הוראות למשתתפים:

  1. את הסטים יש לשלוח עד ל 1 לאוקטובר, כאשר ב 7 לאוקטובר נעלה את עשרת הסטים המובילים לעמוד מיוחד באתר של תדר ומתוכם יבחרו 3 הזוכים. (בשיקלול השופטים והלייקים של הגולשים) – תוצאות הגמר יפורסמו ב 22 אוקטובר.
  2. על הסט להיות באיכות 320 KBPS.
  3. יש לעלות את הסטים ל SOUND CLOUD או YOUTUBE ולשלוח את הלינק למייל : [email protected]

פירוט הפרסים מטעם BPM בחסות קילומבו ו”חלילית”:

מקום ראשון – מקלדת שליטה AKAI MINI LPD + כרטיס קול traktor audio 2 + מלגת לימודים
בסך 1500 ₪ ל BPM.

מקום שני – decksaver +מקלדת שליטה AKAI LPD8 + מלגת לימודים בסך 1000 ₪ ל BPM

מקום שלישי – אוזניות ROLAND RH5 + חולצת MOOG + מלגת לימודים בסך 500 ₪ ל BPM

לפרטים: ליאור – 0526502011, נועה – 0524681475 או במייל: [email protected]