אור בן-מוחה

אור בן-מוחה

מרצה להפקה וקומפוזיציה אלקטרונית

אור בן מוחה – מפיק ויוצר מוסיקלי.

ב2007 סיים את מסלול EMP של מכללת BPM, וכיום מרצה בו. לאורך הזמן הספיק לצבור 18 שנות ניסיון בהפקה בסגנונות השונים במוסיקה אלקטרונית ואקוסטית: Dubstep, Drum & Bass, Electro ,Trap , Electro house, Hip Hop, Ambient Chill Out ועוד.

מאז שיצא מבין כותלי המכללה, הספיק לשחרר ריליסים באוספים שונים בעולם תחת השם “Digital Drop”, והיה חתום בלייבל הגרמני Synergetic Records.

לצד העולם האלקטרוני, עסק בלימודי כלים אקוסטיים שונים ותיאוריה מסיקאלית ואף היה חבר בהרכב האקוסטי ‘מה זה זה?’, בו ניגן בפסנתר/מלודיקה/מפוחית והרמוניום.

הלחין וכתב חומרים מקוריים המשלבים בין מוסיקת עולם למוסיקה מערבית, ובשנת 2011 הקים יחד עם עמי מצרפי את הרכב הדאבסטפ TETRIX BASS, איתו שחרר קטעים בלייבלים רבים כגון: Heavy Artillery Recordings, Dirt, Lies & Audio Black Effectz Records, Into The AM Records, Kickass Clown Records ועוד. ההרכב כיכב במצעדים של אתר Beatport, ונכנס מספר פעמים לטופ 10 בתחומי הדאב-סטפ, האלקטרו-האוס והדראם אנד בייס. לקראת סוף שנת 2013, עזב את ההרכב והמשיך לקריירת סולו בה הוא מספק שירותי מוסיקה ומיקס לאמנים, הרכבים ופורמטים שונים כדוגמאת: The Betty Bears, VON, Quartus Saul Reseize, הכוכב הבא, לוקץ’, Ortega, Jo Cohen, ורבים אחרים.

בימים אלו עובד על חומרים חדשים בפרויקט אישי חדש תחת השם “Mucha”, ובקרוב יצאו לאור מספר קטעים ושיתופי פעולה שלו עם אמנים שונים בכול הקשור למוסיקה שחורה.

אור מאמין שידע זה כח, אבל יותר חשוב מידע זה לתת השראה ולקבל המון השראה בחזרה. הדבר החשוב ביותר במוסיקה הוא עבודה קשה, דבקות במטרה, ופיתוח הדמיון והרמה הטכנית. בנוסף – דע את עצמך, תחקור את היתרונות והחסרונות שלך, ותהפוך כל דפקט לאפקט!

קורסים

שם קורס משך הזמן
קורס Ableton לנוער 7 מפגשים באורך 3 שעות אקדמיות
המסלול להפקה ויצירת מוסיקה אלקטרונית – EMP 2 מפגשים שבועיים של 4 שעות אקדמיות (סה"כ שנה)
לימודי סאונד והפקה – המסלול המקיף BSP360 3 מפגשים שבועיים של 6 שעות אקדמיות (בממוצע), סה"כ שנתיים