אפק לאמור

אפק לאמור

אפק לאמור

מרצה לכתיבת טקסטים

אפק לאמור – כותב, מלחין, מפיק, מעבד מוזיקלי וזמר יוצר מבצע.

למד במגמת מוזיקה בתיכון, ובמסלול BSP המקיף לסאונד והפקה מוזיקלית במכללת BPM. בשנת 2019 הוציא את אלבומו הראשון “סגור לרגל שיפוצים” שכתב, הלחין ועיבד במהלך שנות לימודיו ב-BPM. מאוחר יותר באותה שנה השתתף בעונה 5 של התוכנית “The Voice” ישראל, במסגרתה עבד עם דורון מדלי ועברי לידר והעפיל לחצי הגמר. החל מ-2020 החל לעבוד על אלבומו השני עם מספר מפיקים מוזיקליים, והפיק עצמאית 2 מהשירים בו. האלבום ראה אור ב-2022, והסינגל מתוכו “הקול בראש” זכה לביקורות חמות והשמעות ברדיו.

כיום עובד עם מגוון אמנים על הפקות ושירים בתהליכי עבודה, ומעביר את הקורס שלו ״לכתוב בטוב – לשבור את המחסום״. בנוסף, עובד על פרויקט שירים להנצחת חיילים ומילואימנקים שנפלו ב-7.10 יחד עם המפיק אמיר אהרון, שכשבועיים לאחר תחילת המלחמה פנו ברשת לאנשים שאיבדו את יקירהם כדי לשבת, לדבר ולכתוב עבורם שיר עליהם. מעביר סשנים של כתיבה אחד על אחד, הפקות של סינגלים ואיפי לכמה יוצרים, ועובד על אלבומו השלישי.

לאתר של אפק

אפק מאמין ש”היכולת לשאול את השאלות שצריך לשאול, והכוח לענות עליהן בכנות, יובילו כל יוצר/ת ליצירת מוזיקה ותוכן שישלב אמת פנימית ומטרה מדויקת בדרך להצלחה.”

 

קורסים

שם קורס משך הזמן
קורס כתיבת טקסטים 9 מפגשים של 3 שעות אקדמיות, אחת לשבוע (סה"כ 27 שעות)