תחרות הרמיקסים הגדולה ליוצר האלקטרוני Perfect Stranger

BPM Remixed הוא פרויקט תחרויות הרמיקסים של מכללת BPM, המכללה של תעשיית המוזיקה. בשנה האחרונה התקיימו תחרויות רמיקסים לאמנים בעלי שם במוזיקה האלקטרונית  בהן השתתפו אלפי יוצרים מהארץ ומחו”ל, ביניהם אף לא מעט משתתפים ממדינות ערב שהגישו רמיקסים משלהם ליוצרים הישראליים. ב- 10.3 תיפתח תחרות הרמיקסים הרשמית ליוצר Perfect Stranger בחסות Ableton , במסגרתה יוכלו יוצרים ומפיקים להגיש רמיקסים לטרק A Mosquito Bit My Leg שיצא בשנת 2010. המנצח יזכה ברליס רשמי של הרמיקס תחת הלייבל Digital Structures ששחרר גם את הטרק המקורי.

Perfect Stranger:

פרפקט סטריינג’ר (Perfect Stranger) הוא מהיוצרים הוותיקים והמגוונים ביותר בעולם מוסיקת הריקודים האלקטרונית. הוא כותב, מפיק ומתקלט כבר יותר מ-15 שנה והספיק להוציא בזמן הזה 8 אלבומים, מספר אוספים, וכמות עצומה של סינגלים, טרקים, שיתופי פעולה ורמיקסים. את המוסיקה של פרפקט סטריינג’ר לא ניתן לסווג לסגנון ספציפי. זוהי מוסיקה עמוקה שבאה מהלב ונפרשת על ספקטרום רחב של רגש ותחושה. הסאונד ההיברידי הייחודי שלו שמשלב בין פרוגרסיב טראנס וגרובים וברייקים של טכנו מלוכלך מצליח לשמור על רוח האולד סקול שכל כך חסרה במוסיקת הריקודים היום, אבל בהגשה, קומפוזיציה וסאונד חדשים ורעננים לחלוטין.

הטרק A Mosquito Bit My Leg הוא יצירה קלאסית של פרפקט סטריינג’ר, ששוחררה בלייבל שלו Digital Structures בשנת 2010. הטרק כבר זכה לרמיקסים של מנואל דה לה מאר ואיתן רייטר ואי. בלטר ששוחררו ב- EP ב- 2011, וגרסת לייב שלו יצאה באלבום המשולש האחרון של פרפקט סטריינג’ר Leap of Faith ששוחר באיבוגה בשנה שעברה.

תקנון והוראות למשתתפים:

התחרות פתוחה לכל יוצר מוסיקה ללא הגבלת גיל וניסיון וכולם מוזמנים להשתתף. הפרסים יוענקו אך ורק למפיקים חדשים. הקריטריונים לשיפוט: מקוריות, שימוש נכון במוטיבים מגרסת המקור, מבנה מעניין ורמת סאונד והפקה.

דד ליין להגשת הרמיקסים: 15.4.
הכרזה על המנצח: 28.4

כיצד משתתפים בתחרות?

 1. מורידים את תיקיית הרמיקס מאתר התחרויות- http://www.bpmremixed.com
 2. מכינים רמיקס שלכם בכל סגנון אלקטרוני שתרצו.
 3. הרמיקס צריך לשלב לפחות ארבעה סאונדים מתיקיית הרמיקס.
 4. הקטע חייב להיות באורך של לפחות 3 דקות.
 5. ניתן להפיק את הרמיקס בכל תוכנה שתרצו. (חובה לשמור את תיקיית הפרויקט בתוכנה שהשתמשתם).
 6. איסור לשימוש בדגימות שמחויבות בזכויות יוצרים כגון ספריות מסרטים, קטעים של אמנים אחרים.
 7. את הקטע הסופי יש לשמור כקובץ 3MP 320 KBPS. (חובה לשמור גם גרסת BIT 24 WAV עבור מאסטרינג).
 8. במידה ותזכו ,תדרשו לשלוח את קובץ ה- WAV לביצוע מאסטרינג לדיסק.
 9. את הקטע הסופי יש להעלות דרך SOUND CLOUD.
 10. שתפו על דף הפייסבוק של Perfect Stranger את הלינק לקטע בצירוף טקסט הכולל את שמכם המלא + משתתף בתחרות הרמיקסים + באיזה תוכנה השתמשתם ליצירת הרמיקס.

הפרסים:

 • מקום ראשון – יזכה בריליס רשמי בלייבל Digital Structures, תוכנת אבלטון 9 + חבילת סאמפלים מתנת LOOP MASTERS.
 • מקום שני – חבילת סאמפלים מתנת LOOP MASTERS.
 • מקום שלישי – חבילת סאמפלים מתנת LOOP MASTERS.

בהצלחה:)