אורי בקר (24), סטודנט במסלול bsp במכללת bpm למוסיקה מתקדמת.

אורי חבר בלהקת היפ הופ בשם “NOD”.
הלקה מופיעה ברחבי הארץ, בירושלים, בצפון, ת”א וכדומה. בחודש הבא הלהקה תופיע בהופעת בכורה בלבנטיין. “אנחנו שמונה חברים בלהקה. אני הצטרפתי בשלב יותר מאוחר לקבוצה. אנחנו נוהגים להתאמן בעיקר כל סופשבוע ולפני הופעות אנחנו בדרך כלל מתאמנים יותר”. מספר בקר.
אורי החל לנגן מפוחית בגיל צעיר. הוא אינו תכנן להפוך את נגינתו למקצוע ועולם המוסיקה כלל לא עניין אותו. השינוי בחייו הגיע בגיל 22, לאחר שחזר מטיול ממושך במזרח.

“במהלך הטיול שלי במזרח, העסיקו אותי מחשבות מה אלמד שאחזור. התלבטתי המון, ויום אחד החלטתי ללכת ללמוד מוסיקה. שמעתי המון על מכללת bpm והחלטתי לנסות. פחדתי להגיע ללימודים ללא שום ידע מקצועי לפני. אבל הצוות ב-bpm גילה כלפי הבנה וסובלנות,כך שהתקדמתי בקצב שלי. היום אני מרגיש יותר ממוקד במטרות שלי מבחינה מוסיקאלית”. הלימודים ב-bpm פתחו בפני עולם חדש ומגוון. היום אני כותב ומלחין שירים ונהנה מכל רגע”. מספר בקר.

ב- bpm מגיעים המון אומנים להרצאות בפני הסטודנטים, כאשר המטרה היא חשיפת העולם בחוץ, שיתוף הסטודנטים בחוויה אותה נאלצו האומנים לעבור בדרך להצלחה.
“לדעתי, חשיפת הסטודנטים מאוד תורמת הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית. הסטודנט משתתף בחוויות שעברו על האומן, לעיתים אף מזדהה עימם וזה מאוד נחמד לגלות שאתה לא לבד. בנוסף הרבה פעמים סטודנטים הצליחו לייצור קשרים מקצועיים שעזרו להם להשתלב בתעשייה ואף להתחיל בקריירה”. מספר בקר.

לפרטים אודות מסלול ה-bsp