סדנת אמן עם אורן ברזילי (“מופע הארנבות של ד”ר קספר”)

אורן ברזילי (“מופע הארנבות של ד”ר קספר”) אחד המוזיקאים מגוונים והמתחדשים ביותר בארץ יגיע למכללת BPM למוסיקה ויפתח את המקבץ השני של סדנאות האמן “מאחורי הזכוכית” בשיתוף עם מונוקרייב ב 31.8.

על אורן ברזילי:

הקריירה המוסיקלית של אורן ברזילי עברה תהפוכות והלכה בדרכים שונות מאז החל את דרכו כאחד ממקימי הרכב הרוק המיתולוגי “מופע הארנבות של דוקטור קספר”. ב-5 שנות קיומם (הראשונות) אפשר לומר שהוא והקספרים היו מהסמלים הבולטים של תור הזהב ברוק הישראלי החדש של שנות ה- 90. אחרי התפרקות הלהקה עבר ברזילי לניו יורק, למד הנדסת קול, הקים לייבל והחל להפיק דווקא אלבומי ראפ והיפ-הופ. לקראת סיבוב האיחוד של הקספרים, ברזילי אובחן כחולה בתסמונת נדירה בשם “גילאן ברה” הפוגעת בשרירים, הסיבוב בוטל וברזילי החל שיקום ארוך. דווקא אז, בזמן השיקום – מצא ברזילי את הכוחות לאתגר את עצמו מחדש והחל להופיע עם חומרים מקוריים באנגלית שהפיק עם חברו תמיר מוסקט (בלקן ביט בוקס) בסלון ביתו מול קהל של 20-30 איש, אותם שירים הפכו לבסוף גם למופע להקה ולאלבום בשם Sorrow Demons, Joy Blizzards אותו הוציא בשנה שעברה ואשר נבחר פה אחד ע”י המבקרים לאחד האלבומים הטובים של השנה.

מה יהיה בסדנה:

בסדנת האמן הקרובה של BPM למוסיקה ומונוקרייב ידבר ברזילי, בין היתר, על הדרך הארוכה, ההתנסות בז’אנרים שונים, המופע הביתי מול מופע להקה, העבודה עם מפיק מוערך שהוא גם חבר והשילוב בין הרצונות שלו לרצונות המפיק. בנוסף, ברזילי גם ינגן משיריו. מופע זה יפתח את מקבץ הסדנאות השני בסדרה “מאחורי הזכוכית”. בהמשך יתארחו גם רדיוטריפ (עופר טל ואורי וורטהיים מ”התפוחים”), משה לוי, וכן סדנא נוספת שפרטיה יפורסמו בהמשך.

אורן ברזילי – “מאחורי הזכוכית”
רביעי, 31.8, 19:00 במכללת BPM (רח’ בן אביגדור 3 ת”א)

מחיר כרטיס:
40 ₪ מכירה מוקדמת, 50 ₪ ביום הסדנא
סטודנטים ובוגרים מהמכללה – 30 ₪ מכירה מוקדמת, 40 ש”ח ביום הסדנא
הרשמה בטל. 072-2204452 או דרך האתר לחץ כאן.