תחרות BPMREMIX עם LIQUID SOUL יוצאת לדרך!

מכללת BPM, המכללה של תעשית המוסיקה, גאה להציג את תחרות BPMREMIX עם LIQUID SOUL.
ההשתתפות בתחרות נעשית על ידי הרשמה והורדה של “חבילת הערוצים” של הטראק מאתר התחרות הרשמי. כדי להשתתף יש להירשם בטופס ההרשמה, לאשר את התקנון ולאחר מכן ישלח אליכם למייל חבילת הערוצים של הטראק. לאחר שתסיימו להכין את הרמיקס יש להעלות אותו לעמוד הסאונדקלאוד האישי שלכם ולשלוח אותו אלינו לאינבוקס של עמוד הפייסבוק BPMREMIX.

 

שימו לב!! התחרות תסגר בתאריך 25.10.16 (23:55). הכרזה על הזוכים תהיה בתאריך 14.11.

הפרסים:

מקום ראשון: Rhythm Wolf AKAI Professional courtesy מתנת “חלילית” + מלגת לימודים על סך 3000 שח למכללת BPM.
מקום שני: MPK mini mkII AKAI Professional courtesy מתנת “חלילית” + מלגת לימודים על סך 2000 שח למכללת BPM.
מקום שלישי: אוזניות M50 M-Audio Over-Ear headphones מתנת “חלילית” + מלגת לימודים על סך 1000 שח למכללת BPM.

ניקולה קאפוביאנקו, יליד שוויץ, התחיל את התמכרותו לקסם של מוזיקה אלקטרונית כבר בגיל צעיר, כאשר הוא החל לנגן “פרוגרסיב טראנס” מסוף שנת 1993. בשנת 2001, אחרי שנים רבות כDJ וכמפיק, ולאחר שהופיע בפסטיבלים וברייבים הגדולים ביותר בעולם, לצד שמות כגון טיאסטו וארמין ואן-ביורן, החליט ניקולה להתחיל פרוייקט חדש – “Liquid Soul” ומאז הכל היסטוריה.

BPMREMIX היא פלטפורמה תחרויות רמיקסים בינלאומית של המכללה של תעשיית המוסיקה הכוללות אלפי משתתפים. התחרויות נוצרו מתוך רצון לתת פלטפורמה למפיקים חדשים בתחום המוסיקה האלקטרונית, ולסייע להם לפלס את דרכם בתעשייה. כל תחרות מכילה ערכת רמיקסים ייחודית מטעם האמן המשתתף, אותה מורידים המתמודדים ויוצרים רמיקס מיוחד משלהם. הזוכים נבחרים בקפידה ע”י האמן וצוות שופטים. התחרות בינלאומית ופתוחה לכל יוצר מוסיקה (מגיל 13 ומעלה). הקריטריונים לשיפוט: מקוריות, שימוש נכון במוטיבים מגרסת המקור, מבנה מעניין ורמת סאונד והפקה גבוהה. בתחרויות עבר התארחו אמנים רבים ומצליחים כגון-BLiSS, Infected Mushroom Loud, Captain Hook, Juno Reactor, Astrix, Ace Ventura ועוד.