הארווי לידס, מבכירי תעשיית המוסיקה יתארח לסדנא ב BPM

ביום ג’ , 26.2 החל מהשעה 18:00 תקיים מכללת BPM סדנא בנושא ” תעשיית המוזיקה “, זאת לקראת פתיחת מחזור של הקורס במכללה. האורח המרכזי ביום הפתוח יהיה הארווי לידס אשר יעביר כיתת אמן במכללה בשעה 19:00.

הארווי לידס:

לידס שהחל את דרכו בשנות ה-70 בחב’ CBS עבד בעבר עם גדולי האמנים הבינ”ל ביניהם מיילס דייויס, מייקל ג’קסון ופרל ג’אם, הוא עומד מאחורי מחלקת פיתוח האמנים בחברת Epic Records, יועץ בכיר בחברת Live Nation, בעליה של חב’ Harvey Leeds Worldwide במסגרתה הוא מנהל אמנים כגון סטפני מילס, מארקי ראמון, סאות’סייד ג’וני ועוד.

פרטי הסדנא:

הסדנא ב-BPM הינה חלק מסדרת מפגשים שיקיים לידס בישראל עם ראשי תעשיית המוזיקה וכיתות אמן שיעביר. אחת ממטרות ביקורו בישראל הינה למצוא אמן אותו יחתים בחברה שלו, ובמהלך המפגש תינתן ליוצרים הזדמנות למסור ללידס חומרים להאזנה.

עוד במסגרת הסדנא:

יריב עציון , ממייסדי המכללה, המנהל הפדגוגי של BPM , ויוצר אלקטרוני בינ”ל בעצמו (Yariv E, Stereo Underground), יעביר סקירה קצרה אודות ההיסטוריה והמבנה של תעשיית המוזיקה – לייבלים, מייג’ורים, מפיקים וכד’. העו”ד והמוזיקאי אייל ברוק , בעליו של משרד עו”ד המתמחה בזכויות יוצרים והיועץ המשפטי של חב’ “הליקון” יעביר הרצאה קצרה בנושא שמירה על זכויות יוצרים וקניין רוחני. כמו כן יתארח ג’רמי הולש – מייסד ומנהל חב’ Oleh! Records אשר מקדמת מזה שנים אמנים ישראליים בחו”ל.

הכניסה ללא תשלום בהרשמה מראש.