תחרות BPMREMIX – קותימן Kutiman

מכללת BPM, המכללה של תעשית המוסיקה, גאה להציג את תחרות BPMREMIX עם KUTIMAN.
ההשתתפות בתחרות נעשית על ידי הרשמה והורדה של “חבילת הערוצים” של הטראק מאתר התחרות הרשמי. כדי להשתתף יש להירשם בטופס ההרשמה, לאשר את התקנון ולאחר מכן להוריד את הערוצים של הטראק. לאחר שתסיימו להכין את הרמיקס יש להעלות אותו לעמוד הסאונדקלאוד האישי שלכם ולשלוח אותו אלינו לאינבוקס של עמוד הפייסבוק BPMREMIX.

שימו לב!! התחרות תסגר בתאריך 16.2.16 (12:00). הכרזה על הזוכים תהיה בתאריך 6.3

הפרסים:

מקום ראשון

תקליט של האלבום: ” KUTIMAN” מ2007 + משטח שליטה MPD232 AKAI Professional מתנת חלילית ומלגת לימודים למכללת BPM על סך 3000 ש”ח

מקום שני

משטח שליטה MPD226 AKAI Professional מתנת חלילית ומלגת לימודים למכללת BPM על סך 2000 ש”ח

מקום שלישי

משטח שליטה MPD218 AKAI Professional מתנת חלילית ומלגת לימודים למכללת BPM על סך 1000 ש”ח

אופיר קותיאל (KUTIMAN) הוא אחד מהאמנים המצליחים ביותר שיצאו מישראל בשנים האחרונות. הוא זמר יוצר, מפיק, חוקר מוזיקלי, יוצר קולנוע וכונה כבר בעבר כ”ארכיטקט של פאנק פסיכדלי”. האלבום החדש שלו 6AM נחשב ליצירת מופת מודרנית המשבלת סאונדים ישנים עם צלילים חדשים ומציגה תערובת של רוקנרול, סול גרוב ופסיכדליה.

 

BPMREMIX היא פלטפורמה תחרויות רמיקסים בינלאומית של המכללה של תעשיית המוסיקה הכוללות אלפי משתתפים. התחרויות נוצרו מתוך רצון לתת פלטפורמה למפיקים חדשים בתחום המוסיקה האלקטרונית, ולסייע להם לפלס את דרכם בתעשייה. כל תחרות מכילה ערכת רמיקסים ייחודית מטעם האמן המשתתף, אותה מורידים המתמודדים ויוצרים רמיקס מיוחד משלהם. הזוכים נבחרים בקפידה ע”י האמן וצוות שופטים. התחרות בינלאומית ופתוחה לכל יוצר מוסיקה (מגיל 13 ומעלה). הקריטריונים לשיפוט: מקוריות, שימוש נכון במוטיבים מגרסת המקור, מבנה מעניין ורמת סאונד והפקה גבוהה. בתחרויות עבר התארחו אמנים רבים ומצליחים כגון-BLiSS, Infected Mushroom Loud, Captain Hook, Juno Reactor, Astrix, Ace Ventura ועוד.