יום עיון בנושא יצירת מוזיקה באמצעות תוכנת Apple

רבות כבר נכתב ונאמר אודות המהפכה שעוברת על תעשיית המוסיקה בעולם. אחת המגמות הבולטות ביותר היא המעבר מהקלטה באולפנים מסחריים גדולים לעבודה והקלטות באולפן ביתי. כיום, במחיר שאינו משתווה אפילו להפקת אלבום, יכול כל אחד כמעט לבנות אולפן ברמה גבוהה מאוד בביתו שלו ולהקליט מוסיקה מבלי שהמונה של שעות אולפן ירוקן את הכיס. יחד עם זאת, המצב הנוכחי דורש מכל מוזיקאי שרוצה לבנות אולפן ביתי להכיר את השטח מבחינת הציוד והתוכנות המתקדמות ביותר.

לימוד תוכנות Apple במכללת BPM:

לאחרונה השיקה מכללת BPM, המכללה המובילה בישראל בתחום לימודי ההפקה , סאונד ומוסיקה שיתוף פעולה עם חברת “מרום” ועם idigital (המשווקות הרשמיות של מוצרי apple בישראל) והפכה למכללה הראשונה בארץ שמלמדת יצירת מוזיקה על תוכנות Apple אשר כאמור, נחשבת למועדפת על יוצרים מובילים בעולם בהם פרינס, מובי, מאסיב אטאק, ה”רוטס” ועוד רבים שמשתמשים בהן ליצירת המוזיקה שלהם.

פרטים על היום עיון:

ב 16.5 יתקיים במרכז i-digital בדיזינגוף סנטר יום עיון מיוחד מטעם מכללת bpm בנושא יצירת מוזיקה באמצעות התוכנות של Apple, שנחשבות לטובות בעולם כיום, ביניהן Logic ו Garageband. ביום העיון נלמד אתכם צעד אחר צעד כל מה שאתם חייבים לדעת ע”מ להשתמש בכלים של Apple ולהפיק בעזרתם מוזיקה באולפן הביתי – משלב הסקיצה ועד שלב המאסטרינג . גם היוצרים האלקטרוניים שביניכם יוכלו ללמוד על יצירת מוזיקה אלקטרונית באמצעות תוכנות Apple – סדנת חובה הן למתחילים והן למתקדמים בתחום ההפקה באולפן הביתי!

יום עיון בנושא שימוש בתוכנת Logic של Apple
16.5, 18:30.

להרשמה התקשרו: 1700-500-881