מכללת BPM גאה להכריז על תחרות רמיקסים עם הדג נחש!!

מכללת BPM שמחה להזמין אתכם להשתתף בתחרות רמיקסים, לאחת מהלהקות הגדולות והבולטות ביותר שפועלות פה בעשורים האחרונים, הלוא היא הדג נחש.

הדג נחש הם אחד מהרכבי ההיפ-הופ והראפ הראשונים בישראל. הלהקה פועלת מאז שנות התשיעים ומאז הספיקה לשחרר 7 אלבומי אולפן, להופיע בכל הארץ וגם בעולם ולהשפיע על דור שלם של מוזיקאים במגוון רחב של ז’אנרים. השיר שבחרנו לעשות לו את הרמיקס הוא “זמן להתעורר” – שיר הנושא של אלבום האולפן השביעי שלהם, שנחשב גם לאחד מהסינגלים המצליחים בשנים האחרונות. אז עכשיו זה הזמן שלכם להוריד את הערוצים של השיר, לתת את הפרשנות שלכם בעזרת רמיקס מקורי שתכינו ואולי לזכרות בפרסים.

ההשתתפות בתחרות נעשית ע”י רישום בטופס שבהמשך העמוד. לאחר ההרשמה ולאחר שאישרתם את התקנון, תקבלו קישור לוהורדה של ה”MIXPAC”. אחרי שהכנתם את הרמיקס יש לעלות אותו לקבוצת התחרות בסאונדקלאוד. בתוך ה MIXPAC תוכלו למצוא קובץ הסבר מפורט עם כל השלבים להעלאת הרמיקס.

שימו לב!!! התחרות נסגרה. הכרזת הזוכים תהיה ב27.03.

הפרסים:

מקום ראשון: פרסום הרמיקס בעמוד הרשמי של הדג נחש + כרטיס זוגי להופעה + דיסק חתום +מכונת תופים/סינטיסייזר אנאלוגי (Rhythm Wolf AKAI Professional) מתנת “חלילית” + מלגת לימודים למכללת BPM בשווי 3000 ₪.

מקום שני: חולצה של הדג נחש + דיסק חתום + אוזניות CUSTOM STREET Beyerdynamic מתנת “חלילית” + מלגת לימודים למכללת BPM בשווי 2,000 ₪.

מקום שלישי: דיסק חתום +מיקרופון דינמי M1 Rode מתנת “חלילית” +מלגת לימודים למכללת BPM בשווי 1000 ₪.

עכשיו כל מה שעליכם לעשות זה להירשם לתחרות, להוריד את חבילת הרמיקסים, ליצור את הרמיקס שלכם ולעלות אותו לכאן.