תחרות BPMREMIX ft. FATBOY SLIM

לראשונה בישראל – Fatboy Slim בישראל ב-12.3 בהאנגר 11
לקראת המופע החגיגי, מכללת BPM בשיתוף 3A הפקות גאים להכריז על תחרות BPMREMIX עם האמן Fatboy Slim!
הקטע הנבחר לתחרות הוא: Right Here, Right Now

 

לרכישת כרטיסים לרייב פורים בהאנגר 11 עם Fatboy Slim ב12.3 לחצו כאן

 

לכל הפרטים וליין-אפ עדכני כנסו לאיבנט הפייסבוק של רייב פורים עם Fatboy Slim

 

איך משתתפים בתחרות?

ההשתתפות בתחרות נעשית על ידי הרשמה והורדה של “חבילת הערוצים” של הטראק מאתר התחרות הרשמי. כדי להשתתף יש להירשם בטופס ההרשמה, לאשר את התקנון ולאחר מכן להוריד את הערוצים של הטראק. לאחר שתסיימו להכין את הרמיקס יש להעלות אותו לעמוד הסאונדקלאוד האישי שלכם ולשלוח אותו אלינו לאינבוקס של עמוד הפייסבוק BPMREMIX.

שימו לב!! התחרות תסגר בתאריך 5.3.17 (12:00). הכרזה על הזוכים תהיה בתאריך 7.3

הפרסים:

מקום ראשון

כרטיס זוגי למתחם ה-VIP במסיבה מתנת 3A, קונטרולר טאצ’ מתקדם לשליטה בתוכנות ואפליקציות מסדרת Roli Lightpad Blocks מתנת חלילית ומלגת לימודים למכללת BPM על סך 3000 ש”ח

מקום שני

כרטיס זוגי למסיבה מתנת 3A, אוזניות איכותיות מדגם: Custom Street Black Beyerdynamic מתנת חלילית ומלגת לימודים למכללת BPM על סך 2000 ש”ח

מקום שלישי

כרטיס זוגי למסיבה מתנת 3A, מיקרופון דינמי M1 Rode מתנת חלילית ומלגת לימודים למכללת BPM על סך 1000 ש”ח

 

מוזמנים להכנס לקטלוג המוצרים השלם של “חלילית” ולהתרשם מכלל מוצרי החנות ה-Online

 

Fatboy Slim:

נורמן קוונטין ליאו קוקו הידוע תחת שם הבמה Fatboy Slim הוא DJ, מוזיקאי ומפיק מוזיקלי בריטי אשר נחשב לאחד הגדולים במוזיקה האלקטרונית. ל-Fatboy Slim יש סגנון וסטייל מובהק וביצירות השונות שלו אפשר לשמוע תערובת של טכנו, האוס, דאנס ואפילו רוק אלטרנטיבי. לקראת הגעתו להפעת הבכורה בארץ ב-12.3, מכללת BPM עורכת תחרות רמיקסים לטרק Right Here, Right Now במסגרת תחרויות הרימקסים BPMREMIX.

 

על פלטפורמת BPMREMIX

BPMREMIX היא פלטפורמה תחרויות רמיקסים בינלאומית של המכללה של תעשיית המוסיקה הכוללות אלפי משתתפים. התחרויות נוצרו מתוך רצון לתת פלטפורמה למפיקים חדשים בתחום המוסיקה האלקטרונית, ולסייע להם לפלס את דרכם בתעשייה. כל תחרות מכילה ערכת רמיקסים ייחודית מטעם האמן המשתתף, אותה מורידים המתמודדים ויוצרים רמיקס מיוחד משלהם. הזוכים נבחרים בקפידה ע”י האמן וצוות שופטים. התחרות בינלאומית ופתוחה לכל יוצר מוסיקה (מגיל 13 ומעלה). הקריטריונים לשיפוט: מקוריות, שימוש נכון במוטיבים מגרסת המקור, מבנה מעניין ורמת סאונד והפקה גבוהה. בתחרויות עבר התארחו אמנים רבים ומצליחים כגון-BLiSS, Infected Mushroom, Loud, Captain Hook, Juno Reactor, Kutiman, Astrix, Ace Ventura ועוד.