כפיר צפריר מגיע לסדנת אמן במכללת BPM תל אביב

כפיר צפריר מגיע לסדנת אמן במכללת BPM בתל אביב
כפיר צפריר, הכותב, הזמר והמפיק מאחורי הלהיט "פחד אלוהים" מגיע לסדנת אמן במכללת BPM תל אביב! >

תאריך התחלה

18/04/2024 - 19:00

תאריך סיום

18/04/2024 - 20:30

כתובת

בן אביגדור 3, תל אביב   הצג על המפה

כפיר צפריר מגיע לסדנת אמן ב-BPM!

כפיר צפריר, מפיק כותב ומבצע שהרעיד את המדינה עם הלהיט המפתיע “פחד אלוהים” ולאחרונה שיתף פעולה עם נטע ברזילי בשיר חדש, מגיע לסדנת אמן במכללת BPM. כפיר שמבצע, מפיק, כותב ומלחין את השירים שלו בעצמו, ידוע בכתיבה מלאת אמוציות ועוצמות ובהפקה בעלת סאונד חדשני שמביא איתו בשורת אפרו-ביט ישראלי מרעננת, מתובלת בפופ והיפ-הופ.

צפריר פעיל בסצינה המוסיקלית מ-2018 ואף התמודד במסגרת התוכנית “הכוכב הבא”. לפני “פחד אלוהים” הוציא מעל ל-10 סינגלים, אך הם זכו להצלחה בקרב קהל מצומצם יחסית. גם לגבי “פחד אלוהים” לא היו לו תקוות גדולות: “אני אעיד, לבושתי, שממש לא חשבתי שהוא הולך להיות להיט” סיפר צפריר בראיון, “היו לי כמה שירים לצידו שחשבתי עליהם הרבה יותר באותה תקופה”. השיר יצא לפני כשנה והיה ללהיט רדום, אולם הוא צמח מלמטה באמצעות הטיק-טוק והרשתות החברתיות וטיפס עד לראש המצעדים והפך למשך כמה שבועות לשיר הכי מושמע במדינה כ-9 חודשים לאחר שיצא. לאחרונה שיתף פעולה עם הזמרת נטע ברזילי בשיר “נתק אותי” שנכתב במשותף והופק על ידי צפריר.

בסדנה יספר כפיר על הדרך המוזיקלית האישית שעבר, על איך זה לעבור מאנונימיות יחסית למצב שיש לך ביד “להיט מדינה”, על תהליך הכתיבה, ההפקה והביצוע תוך כדי שהוא פותח ומדגים טכניקות הפקה מהפרוייקט של “פחד אלוהים”.

לעמוד הספוטיפיי של כפיר צפריר

הכניסה לסטודנטים ובוגרי המכללה בלבד בהרשמה בטופס בהמשך העמוד, מספר המקומות מוגבל.
*טופס ההרשמה יפתח לאחר לחיצה על הכפתור הכחול

 

 

 

פרטים נוספים

טלפון לפרטים נוספים ושאלות

1-700-500-881

e-mail לפרטים נוספים ושאלות

[email protected]

כפיר צפריר, הכותב, הזמר והמפיק מאחורי הלהיט "פחד אלוהים" בסדנת אמן במכללת BPM >

הירשמו לאירוע