ועידת בקסטייג', כרטיסים מוזלים לסטודנטים של מכללת BPM

ועידת בקסטייג', כרטיסים מוזלים לסטודנטים של מכללת BPM
מכללת BPM מארחת את ועידת "בקסטייג'", ועידת מוזיקה מקומית אונליין, בה בכירי התעשייה על כלל תחומיה יבואו לעשות לכם סדר בבלאגן שהוא תעשיית המוזיקה המקומית והעולמית בשנת 2021. >

תאריך התחלה

03/03/2021 - 12:00

תאריך סיום

04/03/2021 - 23:00

ועידת בקסטייג', כרטיסים מוזלים לסטודנטים של מכללת BPM

מכללת BPM מארחת את ועידת “בקסטייג”, ועידת מוזיקה מקומית אונליין, בה בכירי התעשייה על כלל תחומיה יבואו לעשות לכם סדר בבלאגן שהוא תעשיית המוזיקה המקומית והעולמית בשנת 2021. בנוסף, במערך האירועים תוכלו גם לקבל כלים מקצועיים לניהול הקריירה המוזיקלית האישית שלכם בתעשייה, וללמוד את כמה מהדברים שכל מוזיקאי בתעשיית ההווה והעתיד צריך לדעת.

בזמן שתעשיית המוזיקה נמצאת באחד מהתקופות המאתגרות יותר שחוותה, עלה הצורך החשוב ביצירת מפגש בו יתאפשר דיון מעמיק וכנה על השפעותיה רחבות ההיקף של התקופה הזו על התעשייה, מפי האנשים שחווים את התעשייה באופן יומיומי. במהלך ועידת האונליין, תוכלו להקשיב להרצאות, פאנלים והדרכות אונליין, אשר יעסקו כולן בשאלה: איך מוזיקאים בשנת 2021 יכולים לנווט את דרכם בתעשיית המוזיקה, ואילו כלים עומדים לרשותם?

 

הנה טעימה מכמה מהאירועים שמצפים לכם:

“מוזיקה חיה? מה יקרה עם תעשיית ההופעות החיות” – פאנל עם אסף בן דוד (אינדינגב), אסף הראל (המון ווליום), דן בסמן (Mem Artists), הדס ונונו (פסטיבל חשיפה, פסטיבל הג׳אז ירושלים), כרמי ורטמן (2bvibes) ומירה בירה (מירה בירה הפקות).

“Rights On – מבט מעמיק על עולם זכויות היוצרים” – הרצאה בהנחיית אסף רחמני (מייסד ומנהל קמ”ע – קבוצת מוזיקה עצמאית).

“מגמות בולטות בתעשיית המוזיקה 2021+” – פאנל עם מיטל שבח (A&R יוניברסל ישראל), מתן שרון (מבקר מוזיקה), שרון ארביב (מנהלת אמנים, לייבל ״יהלום״), יניב אלון (מנהל הדיגיטל של נענע דיסק) ועוד.

“מפיקי החלומות- מסקיצה גולמית לשיר מוגמר” – פאנל עם אייל מזיג, אורי שוחט, עדי אולמנסקי, עדי רותם ועוד.

“מוזיקה ומחאה” – פאנל עם דורון מדלי, קוואמי, אליוט ועוד.

“הפיד הוא ג׳ונגל – יח״צ ושיווק דיגיטלי בעידן החדש” – פאנל עם אביב לוסקי (דיגיסטייג׳), לירון פנחסי (יח״צ), אור ברנע (Lemur Creatives), חגית נוביק סלומון (יח״צ), יובל הרינג (מודוס) ועומר מושקוביץ (מוזיקאית עצמאית).

ועוד רבים!

 

ועידת בקסטייג’ 2021, מה ההנחה לסטודנטים ובוגרים של מכללת BPM?

סטודנטים ובוגרי המכללה מקבלים 10 ש”ח הנחה ברכישת כרטיס יחיד (אונליין) לוועידה.

 

ועידת Backstage, כיצד ניתן לממש את ההנחה?

יש להיכנס לעמוד רכישת הכרטיסים לועידת בקסטייג’ ולהשתמש בקוד הקופון bpm2021.

פרטים נוספים

ההזדמנות שלכם להתחבר לתעשיית המוזיקה ולקבל כלים לנווט אותה >

אני רוצה לרכוש כרטיסים