מהפכה מחוץ לקופסה, אומנות בזמן מחאה

מהפכה מחוץ לקופסה, אומנות בזמן מחאה - מכללת BPM
מכללת BPM מארחת ערב נוסף של מדברים מהפכה – אמנות בזמן מחאה ובו נדון בעיקר על הדרכים בהן תרבות לא קונבנציונלית יכולה להשיג את מטרותיה בעולם קונבנציונלי.

תאריך התחלה

20/08/2019 - 20:00

תאריך סיום

20/08/2019 - 23:00

כתובת

בן אביגדור 3, ת"א   הצג על המפה

מפגש בעקבות מהפכת התרבות

כשאנחנו מנסים לנתח את הדרך העומדת לפנינו במאבקינו הנוכחי על הקיום וההכרה בנו כתרבות לגיטימית, אי אפשר שלא להגיע למסקנה שעלינו להשתמש בכלים העומדים בפנינו ובעיקר ביתרונות היחסיים שיש לאנשי הקהילה שלנו. אחד היתרונות המובהקים הוא החשיבה הלא קונבנציונלית, מחוץ לקופסא, זאת שסייעה לנו להשיג הצלחות יחסיות אל מול הממסד, שעזרה לנו להפיק הפגנות ענק בכיכר רבין (גם אם במרחק של 21 שנים אחת מהשניה).  ולכן מוזר שאנחנו מנסים להשיג הצלחות מול הממסד על ידי חשיבה קונבנציונלית ומשחק לפי הכללים שלהם.

 

אז איך עושים את זה?

בשביל זה אנחנו כאן. בשלישי הקרוב, 20.8.2019, נערוך ערב נוסף של מדברים מהפכה – אמנות בזמן מחאה ובו נדון בעיקר על הדרכים בהן תרבות לא קונבנציונלית יכולה להשיג את מטרותיה בעולם קונבנציונלי.

נתחיל את הערב בשיחה מלב אל לב בין דין בראון לבין נדי נחימוב. כמישהו שהיה פה כמעט מההתחלה, שחווה את המאבק להכרה בקיומנו מהבסיס שלו לא רק כתקליטן טרנס אלא גם כמפיק מסיבות מחתרת תחת כיפת השמיים, תיסוב השיחה על נושאים שונים הקשורים לדרכים הנכונות והאפשריות להתקדם ולהשיג הצלחות במאבק הנוכחי והמתמשך.  משם נעבור לפאנל שלנו בו ניגע, נדון ונגרד את פני השטח בנושאים מגוונים הנוגעים למחאה, אומנות ומה שביניהם.

חברי הפאנל שלנו יהיו:

  • איתי זלאיט – אמן רב-תחומי ומרצה, עוסק בעיקר בציור ובפיסול. זלאיט הציג את עבודותיו במוזיאונים ובירידים רבים בארץ ובעולם, ובהם מוזיאון תל אביב, מוזיאון ינקו דאדא, Art Market Budapesht, ה”בית האדום”, מכון אלפרד לאומנות, בגלריה חנינא ועוד. עבודותיו נמצאות באוספים פרטיים בארץ ובעולם.
  • אלה גוטמן – אלה גוטמן, מחלוצות הסצינה האלקטרונית אשר מובילה מהפכה מוזיקלית בישראל ובעולם משנות ה90 ועד היום, אשר באמתחתה כבישת יעדים משמעותים כמו מצעד האהבה, שעות טיסה בכל המועדונים המיתולוגיים, וכמובן פיתוח התרבות המוזיקלית על ידי שחרור אוספים פורצי גבולות.
  • שמוליק מרקוביץ’ – מפיק מסיבות מחתרת אנדרגראונד מאז 2008. חורט על דגלו את האיכות, הירידה לפרטים והדאגה הבלתי מתפשרת לקהל שלו.
  • דרוויש – דוד אברמוב אמן, תקליטן ומפיק אירועים מהמובילים בטראנס ומעבר לו. אחראי על זוכרים לרקוד, האירוע השנתי בכפר הנוקדים המהווה מפגש פסגה שנתי לכל שבטי הטראנס בארץ.
  • רועי רוקי טילבור – אמן ותקליטן טראנס, מחוד החנית של הדור הצעיר והמוכשר של הקהילה. מופיע במסיבות ופסטיבלים בארץ ובעולם מזה שנים.
  • נרקיס טפלר – אמנית יוצרת, תקליטנית, יזמית ומפיקה הפועלת בסצנת המוזיקה האלקטרונית בישראל ובאירופה מזה 15 שנה, בין היתר כרזידנטית במועדון הברקפסט, ומייסדת ליין ה-xccv.

 

  • ינחה את הערב: נדי נחימוב

פרטים נוספים

לפרטים נוספים על האירוע

https://www.facebook.com/BPM.College

טלפון לפרטים נוספים ושאלות

1-700-500-881

e-mail לפרטים נוספים ושאלות

[email protected]

הירשמו עכשיו ושמעו על המהפכה התרבותית מהאנשים שמובילים אותה >

להרשמה לחצו כאן