שואוקייס אייבלטון, הופעות והרצאות עם נציג אייבלטון העולמית

שואוקייס אייבלטון, הופעות והרצאות עם נציג אייבלטון העולמית - מכללת BPM
מכללת BPM וקילומבו שמחים לארח את ג'אן גליסיה, נציג חברת אייבלטון, לערב של הרצאות והופעות של כמה מהיוצרים הכי מעניינים בסצנת המוזיקה האלקטרונית בארץ!

תאריך התחלה

26/02/2020 - 19:00

תאריך סיום

26/02/2020 - 21:00

כתובת

בן אביגדור 3, ת"א   הצג על המפה

*טופס ההרשמה יפתח לאחר לחיצה על הכפתור הכחול
הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי – יש להרשם בטופס בהמשך העמוד.
הודעות SMS ישלחו לנרשמים עד יומיים לפני קיום האירוע

 

מכללת BPM וקילומבו שמחים לארח את ג’אן גליסיה, נציג חברת אייבלטון העולמית, לערב שבו תחזו איך נשמעת תוכנת אייבלטון לייב המובילה כשהיא נמצאת בידיהם של כמה מהיוצרים הכי מעניינים בסצנת המוזיקה האלקטרונית בארץ! אנחנו שמחים להזמין אתכם לערב בו תוכלו לשמוע וללמוד מאלה שעושים את זה הכי טוב, לשאול ולהבין את שיטות העבודה שלהם, וגם לדבר עם הנציג הרשמי של החברה. נשנושים ומזכרות רשמיות של אייבלטון – עלינו.

 

ערב אייבלטון שואוקייס, ליין-אפ

בערב השואוקייס יעלו אחד אחר השני כמה מהאמנים הכי מעניינים שחיים ונושמים את התוכנה, שיופיעו ויסבירו כיצד בונים את הסט-אפ שלהם באמצעותה:

 

עדי רותם (Choke)

מעבר להיותו אחד מהמפיקים המוזיקליים המעניינים בארץ, עדי רותם הוא המייסד של קולקטיב הביטים Choke, איתו צובעים את נוף המוזיקה הישראלי במגוון מטורף של צבעוניות והיפ-הופ מהסוג הכי כיפי שיש, ובנוסף הוא גם ואחד מהפינגר דראמרז החריפים בארץ!

 

Yali Blank

יעל “Yali” בלנקשטיין היא אחת מהבוגרות היותר מעניינות שלנו. אחרי שהוציאה לאחרונה את EP הבכורה שלה, ‘Why Do Flowers Mean Love?’, ילי כבשה בסערה את סצנת המוזיקה האלקטרונית והפכה במהרה לאחד השמות הצעירים והמבטיחים. ילי הולכת להציג את הסט-אפ שאיתו היא מופיעה ויוצרת – הזדמנות נדירה ליוצרים המפיקים בתוכנה לקבל ניסיון בתחום.

 

עידו סגל

מעבר להיותו הפרונטמן החינוכי של קילומבו ואחד הבוגרים המוצלחים שלנו, עידו סגל הוא יוצר ומפיק אלקטרוני מוכשר במיוחד, שנחשב מומחה בתוכנה אחרי שהצליח ליצור מוזיקה איכותית במגוון רחב של ז’אנרים אלקטרוניים – שווה לבוא וללמוד!

פרטים נוספים

לפרטים נוספים על האירוע

https://www.facebook.com/BPM.College

טלפון לפרטים נוספים ושאלות

1-700-500-881

e-mail לפרטים נוספים ושאלות

[email protected]

מכללת BPM וקילומבו שמחים לארח את ג'אן גליסיה, נציג חברת אייבלטון העולמית, לערב שבו תחזו איך נשמעת תוכנת אייבלטון לייב המובילה כשהיא נמצאת בידיהם של כמה מהיוצרים הכי מעניינים בסצנת המוזיקה האלקטרונית בארץ!

לשריון מקום באירוע