המרצים והבוגרים של BPM מגיעים לתקלוט שואוקייס ב-04 בחיפה!

המרצים והבוגרים של BPM מגיעים לשואוקייס ב-04 חיפה! - מכללת BPM
מכללת BPM מגיעה ל04 לשואוקייס מטורף עם נבחרת החלומות שלה! BPM, המכללה המובילה בתעשיית המוזיקה שמבין הבוגרים שלה אפשר למצוא את MITA GAMI, RED AXES, NOYA, YAMAGUCCI ועוד רבים, מגיעה לערב היסטרי ב-04 עם נבחרת הבוגרים והמרצים שלה שיהיו כל הלילה על העמדה עם מוזיקה שתרטיט לכם את הלב!  

מכללת BPM מגיעה ל04 לשואוקייס מטורף עם נבחרת החלומות שלה!

BPM, המכללה המובילה בתעשיית המוזיקה שמבין הבוגרים שלה אפשר למצוא את MITA GAMI, RED AXES, NOYA, YAMAGUCCI ועוד רבים, מגיעה לערב היסטרי ב-04 עם נבחרת הבוגרים והמרצים שלה שיהיו כל הלילה על העמדה עם מוזיקה שתרטיט לכם את הלב!

 

BPM 04 Showcase, ליין-אפ:

DVSKII
GEF
KIMONO
PPL ON HOLD
YOST KOEN

 

ועכשיו קבלו את הסיפור שלנו:

GEF

Gef

את הערב תפתח לנו גפן הידועה בשם הבמה שלה – GEF, בוגרת קורס DJ ב-BPM שלוחת חיפה והיום סטודנטית במסלול המקיף להפקת מוזיקה אלקטרונית. לגפן שני ליינים בהם היא שותפה שאחד מהם נקרא Playhouse שקורה ב-04. גפן מביאה גוון מוזיקלי משובח עם המון אנרגיות וקסם מתפזר.

 

KIMONO

ה-דיג’יית עם ה-חיוך וה-קימונו! עדי בירן סובול הידועה בשם הבמה שלה KIMONO היא בוגרת קורסי DJ ואבלטון בBPM תל אביב, שנכנסה לעולמות האלו רק לקראת גיל 40 והצליחה תוך זמן קצר לעלות על כמה מהעמדות הכי שוות בארץ, להקים ליין מאוד מצליח משלה שנקרא Firefly, ולהוכיח לכולם שאין גיל מאוחר מדי להגשים חלום ולהיות חלק פעיל ובועט מסצינת המוזיקה האלקטרונית!

להאזנה ל-KIMONO ב-Soundcloud

 

Ppl On Hold

Ppl On Hold (גיל אופיר ולירן אקרמן)

הערב מתחמם ומביא איתו את Ppl On Hold, ההרכב החדש של גיל אופיר ולירן אקרמן. גיל אופיר, מנהל השלוחה החיפאית של מכללת BPM ומפיק מוסיקה אלקטרונית בחסד, ולירן אקרמן, די ג׳יי יוצר ומפיק מוזיקלי מוערך (עם פרויקטים רבים בארסנל שלו כמו Mute, Akerman, MR WHAT) , שמרצה בשלוחה החיפאית של המכללה לקורסי די ג׳יי והפקה. יחד הם משלבים כוחות וז’אנרים ושוברים את כל המוסכמות בפרויקט שלא שמעתם כמוהו.

 

Yost Koen


אחרי Ppl On Hold יעלה ויבוא האחד והיחיד – YOST KOEN. יוסט, מפיק אלקטרוני ותיק ששחרר מגוון חריף ביותר של רליסים בלייבלים אגדיים דוגמת Diynamic, Innervisions, Watergate Records ועוד, הוא גם מרצה להפקה בשלוחת BPM חיפה ומביא איתו שילוב של קלאסיקות סינתים אנלוגיות לצד ביטים מהעתיד, אחד מהחלוצים בתחום ששולט על העמדה והרחבה בצורה שאי אפשר אפילו להסביר, רק להגיע ולהתפעל.

 

Dvskii

Dvskii

את הערב יסגור לנו לא אחר מאשר Dvskii עם סט יומולדת היסטרי! Dvskii, בוגר המכללה, די ג׳יי מפיק ויוצר, שהולך לקחת אתכם לעולמות מוסיקליים שמשלבים טכנו וטראנס עם אלמנטים פסיכדליים.

להאזנה ל-DVSKII ב-Soundcloud

פרטים נוספים

שריינו מקום באירוע השואוקייס המטורף ב-04 בחיפה >

לקניית כרטיסים לאירוע