הקולקטיב – בוגרי BPM בשיתוף פעולה יוצא דופן

אומרים שאמנים הם עם תחרותי, אבל יש מי שהבינו שדווקא איחוד כוחות יכול להביא ליצירתיות והצלחה גדולים. בוגרי BPM, מאור נחום ורם ארז, חברי ההרכב האלקטרוני Swealed Ground יצרו שיתוף פעולה עם בוגר המכללה אסף צמח (Modus), מיקי גרינברג (GeneTrick), עודד גורן ודולב סיון (Black Mesa, ובעלי הלייבל Black Rec) במסגרתו הם מתארחים אלה באלבומים של אלה ויוצרים רמיקסים זה לזה.

מאור ורם מ- Swealed Ground, איך נולד שיתוף הפעולה בין כולכם?
“ההרכב שלנו הוקם בסמסטר הראשון של מסלול ה-EMP. הטראק הראשון שלנו ביחד היה רמיקס ל-LOUD שהשתתף בתחרות של המכללה, זכה במקום הרביעי, קיבל ביקורות מעולות ושוחרר ב-NANO REC בEP- הדיגיטלי של לאוד. באפריל האחרון השתתפנו בשואוקייס PROGRESSIVE TRNACE ושם פגשנו את אסף צמח (Modus) ואת מיקי גרינברג (GeneTrick) והתחלנו לשתף איתם פעולה. כולנו גם חתומים בלייבל Black REC של Black Mesa, מה שמחזק את שיתוף הפעולה”.

במה מתבטא שיתוף הפעולה ביניכם?
“במסגרת שיתופי הפעולה אנחנו מנגנים במסיבות ביחד, יוצרים ביחד מוזיקה ועושים רמיקסים אחד לשני במטרה לקדם אחד את השני. לדוגמא, בקרוב Modus משחרר EP חדש, וייכלל בו רמיקס שעשינו לאחד הטרקים שלו. בנוסף יהיו שם גם שני קטעים של GeneTrick וגם קטע של Black Mesa. כל שיתופי הפעולה בינינו קרו בזכות המכללה ונוצרה באמת חבורה ששמחה לדחוף ולעזור אחד לשני” .

כל חברי ה”קולקטיב” המעניין הזה השתתפו בשנה האחרונה בתחרויות הרמיקסים הבינ”ל של BPM וכולם קטפו את המקומות הראשונים מביו מאות משתתפים מהארץ ומחו”ל: מאור ורם מ- Swealed Ground לקחו את המקום הרביעי בתחרות הרמיקסים ל-LOUD, מיקי (Genetrick) זכה במקום השלישי בתחרות הרמיקסים ל-Ace Ventura ואף הספיק לחתום בלייבל ההודי הנחשב Digital Om Production , עודד ודולב מ- Black Mesa זכו במקום השני בתחרות הרמיקסים ל- Astrix ואסף (Modus) זכה בתחרות הרמיקסים ל-Juno Reactor, אין ספק שמדובר בחבורה שמהווה את חוד החנית של תעשיית המוזיקה האלקטרונית בארץ ובחו”ל, כאשר את Black Mesa תוכלו למשל לתפוס באוקטובר -נובמבר בפסטיבלים במקסיקו.

https://soundcloud.com/sawleadground/modus-machines-sawlead-ground-rmx-preview?in=modus-music/sets/modus-machines-remixed-ep
ומה נשמע באלבום הקרוב שלכם?
“כיום אנחנו יוצרים PROGRESSIVE PSY TRANCE עם דגש על באסים שמנים, גרוב עוצמתי ורגש. חוקרים טריטוריות חדשות, מותחים את הגבולות שלנו ולא נתקעים על הלופים והסאונדים הרגילים של הז’אנר. אנחנו עובדים על EP ראשון שנמצא ממש בשלבי סיום וייצא בקרוב לכל החנויות הוירטואליות, יהיו בו שני קטעים מקוריים וגם את הרמיקס שעשינו לאסף (Modus) .

לפייסבוק הרשמי של Swealed Ground לחצו כאן.
לפייסבוק הרשמי של Black Mesa לחצו כאן.
לפייסבוק הרשמי של GeneTrick לחצו כאן.
לפייסבוק הרשמי של Modus לחצו כאן.

לחצו כאן לפרטים נוספים על מסלול הEMP ליצירה והפקה של מוזיקה אלקטרונית.