סדנת אמן עם רמי שפירא (Chakra) במכללת BPM

ביום חמישי ה 19.8 בין 19:00-21:00 תתקיים במכללת BPM סדנת אמן עם אחד היוצרים והמפיקים החשובים בישראל בתחום המוסיקה האלקטרונית – רמי שפירא (Chakra).

רפי שפירא:

הקריירה המוסיקלית של רמי שפירא נמשכת כבר למעלה מ- 20 שנה: החל משנת 1988 לקח שפירא (הידוע בכינויו Chakra) חלק בהפקות ובהרכבים בעלי שם בינלאומי תוך שהוא הופך לדמות מפתח בהתפתחות המוסיקה האלקטרונית בישראל, בכל הקשור לעיבוד, הפקה ועריכה, תוך שימוש בכלים ובטכנולוגיות החדישות ביותר. בהמשך להצלחה כיוצר שפירא היה אחד הבעלים וה- A&R של הלייבל הבינ”ל “OPTIMUS RECORDS” שהיה הלייבל הראשון שהוציא מוסיקת פרוגרסיב, טכנו ומינימל בישראל (הפיק בשיתוף וייצג בין השאר את גיא גרבר, Soul-pitcher, son kite,Ticon) ורכש ניסיון רב בתחומי ההפקה השונים. עם ההרכב WITCHCRAFT, שפעל בתחילת שנות ה-90, הוציא מספר סינגלים שזכו להצלחה בינלאומית (“Magic Frequencies “, ” Eastern Rain”…).

אלבום CHAKRA:

ב-1996 הוציא תחת השם “CHAKRA” את האלבום המפורסם: “THE PROMISED LAND” שבתוך זמן קצר נסק לאלבום פלטינה בשוק הבינלאומי (מעל 40,000 עותקים). הקטע “X-FILES”, הפך ללהיט מועדונים ברחבי העולם וזכה להיכלל באוספים רבים ולהפקות רמיקסים של מיטב היוצרים בעולם(ארמין ואן ביורן,ועוד הרבה אחרים…).

הצלחתו של האלבום הובילה להופעות ברחבי העולם לצד אומנים גדולים כמו: אנדרוורלד, פרונט-242, ג’ונו ריאקטור,ביורק, ולהופעות LIVE בערוץ MTV ובערוצי טלוויזיה ורדיו במדינות שונות.

בסוף 2008 יצא אלבומו השני המלא Chakra-Crossover בחברת התקליטים Hommega והוביל לכשנתיים של סיבוב הופעות עולמי שכלל את המועדונים והפסטיבלים הגדולים ביותר בעולם (Q-dance-הולנד,Tribe-ברזיל, Universo Paralello ועוד. כיום עובד Chakra על ריליס חדש שיכלול רמיקסים לאמנים כגון אורפנד לנד, ג’ונו ריאקטור ועוד ובד בבד הוא מלמד הפקת מוסיקה אלקטרונית במכללת BPM ומוביל את הקורס החדש והייחודי מיקס ומאסטרינג למוסיקה אלקטרונית המשלב אמנים בכירים נוספים ליאור פרלמוטר (אסטרל פרוג’קשן), יריב עציון ועוד.

פרטים על הסדנא:

בסדנא יסקור שפירא את התפתחותה של המוסיקה האלקטרונית בישראל מנקודת מבטו של אחד מחלוצי הז’אנר, ידבר על תפקידו של המפיק המוסיקלי בתקופתנו (סגנונות “חמים”, צורת העבודה, קידום וכד’) ויתרום טיפים מנסיונו ליוצרים הצעירים.

הכניסה לסדנא אינה כרוכה בתשלום.
יש להירשם מראש בטל. 072-2204459.
להרשמה באמצעות האתר – לחץ כאן

יום חמישי | 19.08. | 19:00-21:00
מכללת BPM, בן אביגדור 3 ת”א.