תחרות חדשה באתר התחרויות BPMREMIXED

BPM, המכללה של תעשיית המוזיקה מקיימת בשנתיים האחרונות באמצעות אתר BPMREMIXED תחרויות רמיקסים בינ”ל שכבשו את העולם האלקטרוני עם אלפי משתתפים מישראל, דרך אירופה וארה”ב ועד למדינות ערב, תוך שיתוף פעולה עם היוצרים המובילים בעולם. התחרויות מתקיימות בתמיכת אבלטון, אקאי, לופ מאסטר ולייבלים בינ”ל נחשבים, מתוך מטרה לקדם יוצרים מוכשרים ולחבר אותם אל לב התעשייה, והמנצחים הקודמים אכן זכו ברליסים במיטב הלייבלים.

BPMREMIXED- Ace Ventura

גם הפעם אנחנו משתפים פעולה עם אחד היוצרים המובילים והמלהיבים בתעשייה – Ace Ventura, ונותנים לכם את ההזדמנות לזכות ברליס רשמי בלייבל מוביל (Iboga (Records, לזכות בפרסים שווים נוספים ובכלל – להראות לעולם מה אתם יודעים לעשות! האמת היא שאת אייס ונטורה אין ממש צורך להציג. יוני אושרת הוא כיום הדי.ג’יי. והמפיק העסוק ביותר בסצינות הטראנס והפרוגרסיב ואחד הכישרונות הגדולים של ישראל בתחום המוסיקה האלקטרונית, עם קריירה שנמשכת כבר מעל ל-15 שנה. יוני, לבד וביחד עם שותפים הוא האיש מאחורי פרוייקטים מצליחים רבים ובהם פסייסקס, שטסי, איזי ריידרס, ליקוויד אייס, זנטורה ועוד. אך הפרוייקט המרכזי שלו הוא אייס ונטורה שאיתו כבש את כל הפסטיבלים והאירועים המובילים בעולם בחמשת השנים האחרונות, והסטים שלו בפסטיבל אוזורה ופסטיבל בום בשנים האחרונות כבר הפכו לאגדה.

הטרק “Presence” (עליו תעבדו) לקוח מאלבום הבכורה של אייס ונטורה “Rebirth” והוא איטי יותר מהקטעים הרגילים שלו, אפל אך עם נגיעות אופטימיות והרבה רגש.

פרטי התחרות:

התחרות פתוחה לכל יוצר מוסיקה ללא הגבלת גיל וניסיון וכולם מוזמנים להשתתף, אולם שלושת הפרסים הראשונים יוענקו אך ורק למפיקים חדשים ולא ליוצרים מנוסים. הקריטריונים לשיפוט: מקוריות, שימוש נכון במוטיבים מגרסת המקור, מבנה מעניין ורמת סאונד והפקה.

תחילת תחרות: 12/06
דד ליין להגשת הרמיקסים: 12/07

כיצד משתתפים בתחרות ?

1. נרשמים לתחרות באתר : http://www.bpmremixed.com
2. לאחר ההרשמה באתר תקבלו מייל עם לינק להורדת קבצי האודיו לתחרות.
3. מכינים רמיקס שלכם בכל סגנון אלקטרוני שתרצו.
4. הרמיקס צריך לשלב לפחות ארבעה סאונדים מתיקיית הרמיקס.
5. הקטע חייב להיות באורך של לפחות 3 דקות.
6. ניתן להפיק את הרמיקס בכל תוכנה שתרצו. (חובה לשמור את תיקיית הפרויקט בתוכנה שהשתמשתם).
7. איסור לשימוש בדגימות שמחויבות בזכויות יוצרים כגון ספריות מסרטים, קטעים של אמנים אחרים.
8. את הקטע הסופי יש לשמור כקובץ 3MP 320 KBPS. (חובה לשמור גם גרסת BIT 24 WAV עבור מאסטרינג).
9. במידה ותזכו ,תדרשו לשלוח את קובץ ה- WAV לביצוע מאסטרינג.
10. את הקטע הסופי יש להעלות דרך http://www.soundcloud.com – SOUND CLOUD
11. שתפו על דף הפייסבוק של Ace Ventura את הלינק לקטע בצירוף טקסט הכולל את שמכם המלא + משתתף בתחרות הרמיקסים + באיזה תוכנה השתמשתם ליצירת הרמיקס.
12. תישארו מעודכנים – אנחנו ממליצים להצטרף לעמוד bpmremixed על מנת להישאר מעודכנים בתחרויות ועוד תכנים מיוחדים ליוצרים ומפיקים.

פרסים לזוכים:

מקום ראשון:

יזכה בריליס רשמי בלייבל Iboga Records + תוכנת אבלטון 9 + חבילת סאמפלים מתנת LOOP MASTERS +
SYNTHSTATION 49 מתנת חלילית- הקונטרולר המושלם שמותאם במיוחד ל- iPad ומציע יכולות ואפשרויות בלתי נגמרות ליצירת מוזיקה (לא כולל האייפד)
http://www.akaipro.com/synthstation49

מקום שני:

חבילת סאמפלים מתנת LOOP MASTERS + SYSTHSTATION 25 מתנת חלילית – מקלדת midi מתקדמת ומגניבה ביותר שהופכת כל איפון או אייפוד טאץ’ לאולפן נייד ליצירת מוזיקה (לא כולל האייפון)
http://www.akaipro.com/synthstation25

מקום שלישי:

חבילת סאמפלים מתנת LOOP MASTERS + LPK25 מתנת חלילית- מקלדת Midi בחיבור USB ובמשקל קל המותאמת במיוחד לעבודה עם לפטופים.
http://www.akaipro.com/LPK25

בהצלחה!