היוצר והמפיק האלקטרוני BLiSS בסדנת אמן ב-BPM

האמן הישראלי המצליח, BLiSS, שחיבר בין עולם הטראנס לגיטרה, יגיע לסדנת אמן מיוחדת בת שעתיים ב-BPM במסגרת שת”פ עם Sonic Booking. הסדנה תתרחש ביום חמישי, 17.7 בשעה 18:00. בסדנא ידבר BLiSS על השימוש הייחודי בגיטרה MIDI במוסיקה האלקטרונית, יספר על הדרך המקצועית המרתקת שעבר, ואף ידגים בפועל תהליכי יצירה של קטעים מקוריים.

אמן הטרנס BLiSS:

הפרוייקט BLiSS נולד איי שם בשנת 2003 וכהרף עין החל להיות מבוקש בשלל סוגי אירועים ברחבי הארץ, הרבה בזכות אופי וצלילים חדשניים מתובלים היטב בהרבה עוצמה ואנרגיה שלא מאפשרים לקהל להישאר אדיש. כבר מצעירותו השתלב מרקוב בעולם המוזיקה כאשר היה מנגן על גיטרה, איתה הוא מופיע בלייב עד היום. הופעותיו מלאות באנרגיה מתפרצת שמותירה את הקהל המום לנוכח העוצמה והיצירתיות שאין שניה לה. השילוב המיוחד של גיטרה וטראנס שהביא הפרויקט לשולחן מדבר לקהל רחב מאוד של חובבי מוזיקה בארץ.

הצלחה עולמית:

BliSS הוא כיום אחד השמות הישראלים החמים והבולטים ביותר בסצנת המוזיקה העולמית: הוא מופיע באופן קבוע במיטב הפסטיבלים ברחבי העולם והופעות כדרך קבע במדינות רבות ברחבי הגלובוס: יפן, פורטוגל, גרמניה, דרום אפריקה, ברזיל, מקסיקו ועוד ועוד. כמובן ששמו בישראל הולך לפניו, כאחד האמנים האהובים והמיוחדים בישראל.

כשבאמתחתו שני אלבומים אישיים (The Rhythmus Gene – 2005 ; The Looney Bin – 2008), שני אלבומים בשיתוף פעולה עם Azax Syndrom הישראלי (Azax Vs Bliss – Round I+II) ועוד שני אלבומים יחד עם שותפו ללייבל הספרדי “נוטאק”, Painkiller, תחת הפרוייקט המצויין A-Team, מרקוב הוא ספק מוזיקה איכותית ללא רבב, דבר אשר בנוסף מתבטא בשילוב טראקים ויצירות שלו בשלל אוספים של מיטב הלייבלים בעולם ובאלבומים של האמנים המובילים בסצנה העולמית. כמו כן, רימקסים אשר יצר “Bliss” לאמנים כגון Skazi, Astrix, Loud ועוד היו ללהיטי רחבות אשר עד היום משולבים בסטים של הגדולים ביותר.

כדמות מובילה בישראל, נמצא BLiSS בראש רשימת האמנים בכל אירוע בו הוא מופיע: החל מימי סטודנט ומסיבות רחוב עירוניות ועד פסטיבלי הסטודנטים באילת ומסיבות גדולות תחת כיפת השמיים.

 

הסדנא תתקיים במכללת BPM, בן אביגדור 3 ת”א, 17.7 בשעה 18:00. הכניסה חופשית בהרשמה מראש בלבד.

ההרשמה נסגרה, תודה על ההענות הגבוהה!

בואו ללמוד הכל על