סטודנטים ב-BPM זוכים בהנחה של 50% למופע של אמן הבלוז הבינ”ל בן פריסטייג’

בלוזיסט שהוא ‘להקה של אדם אחד’ מגיע לראשונה לישראל להופעה יחידה וייחודית בבארבי בת”א, ובמסגרת שיתוף פעולה בין Nobody’s Fault Productions שחרתה על דגלה להגדיל את קהל מאזיני הבלוז בארץ ובין – BPM, סידרנו לכם, הסטודנטים במכללה הנחה של 50% (!) למופע: 60 ₪ במקום 120 ₪.

One Man Band:

בן פריסטייג’ הוא, כאמור, להקה של אדם אחד. בהופעה ייחודית ואנרגטית פריסטייג’ ינגן בו זמנית בגיטרות (מסוגים שונים), בס ,תופים, מפוחית ושירה. בן פריסטייג’ מנגן בלוז עם כל הגוף: הוא התחיל כנער בפלורידה עם חצוצרה (או מפוחית) על השפתיים, עבר לגיטרה (או בנג’ו, או כינור) בידיים כדי לנגן עם סבתא שלו (נגנית בוגי-ווגי בזכות עצמה) במפגשים משפחתיים במיסיסיפי, הוסיף תופים ליד הרגליים כאשר ניגן ברחובות ממפיס, ובסופו של דבר לא הייתה ברירה – והוא התחיל גם לשיר במלוא גרון. כאשר בן פריסטייג’ עולה על הבמה ומנגן עם כל הגוף בבת אחת – בוקע מתוכו בלוז טהור, עם שורשים במישורים העגומים של מיסיסיפי, עם ניחוח של ביצות פלורידה, עם זכרונות מתקופת הוודוויל (סבתא-רבא שלו הייתה חברה בתזמורת נשים!) ועם לקחים משורה של מוזיקאי בלוז שהעניקו לו מנסיונם ומן הצליל שלהם כאשר החליפו איתו ריפים מעבר לרחוב בממפיס.

Ben Prestage:

המוזיקה הייחודית של בן פריסטייג’ הפכה אותו לאחד השמות העולים בסצנת הבלוז האמריקאית, שם הוא מרבה להופיע בפסטיבלים, לזכות בתארים על נגינתו ועל כתיבת השירים שלו, ולהלהיב קהל אחרי קהל עם הבלוז האנרגטי שלו, המשלב את הדחף ואת הפשטות לכאורה של הבלוז העתיק עם אוזן מודרנית ורגישה. מופע ה “וואן מן בנד” שלו הוא יורש ראוי לקודמיו הגדולים, מג’סי פולר וג’ו היל לואיס ועד ד”ר איזייה רוס: חזק, מקפיץ, יפה. כל כך יפה. יש לכם גם הזדמנות לפגוש את האמן עוד לפני המופע, במסגרת כתת אמן מיוחדת שתתקיים יום לפני ההופעה בפסאז’ בתל אביב בה יסביר בן ויראה את כל הכלים שהוא מנגן עליהם. כניסה – 40 ש”ח, לסטודנטים וחברי אקו”ם – 30 ש”ח.

פרטי ההופעה:

הופעה בתל אביב, ד’13/11 , בארבי 21:30
פתיחת דלתות 21:00, מופע פותח: עוזי רמירז 21:45
מחיר לסטודנטים ב-BPM במכירה מוקדמת – 60 ₪!

האתר של בן פריסטייג’: http://www.benprestagemusic.com/