הארטיסטים – BPM בשת”פ עם התערוכה “אפוס”

ביום שני 21.5 בשעה 20:30 ב-SALOONA art bar (תרצה 17, יפו) תפתח התערוכה אפוס של האמן יוני דנציגר, בוגר מכון אבני, אותה אוצרים אתי ופרדי פביאן. את המוסיקה באירוע הפתיחה תספק בהתנדבות מכללת BPM הדוגלת בשיתופי פעולה שמטרתם קידום היצירה הישראלית המקורית על כל גווניה. מדובר בשיתוף פעולה מתמשך עם האוצרים והמפיקה אורית קימל, אחרי מספר תערוכות מוצלחות בהן נטלה המכללה חלק בעבר.

על התערוכה:

יוני דנציגר מציג בסדרת יצירות את השילוש הקדוש של הפנטזיה האפית, שבתוכה וכחלק ממנה, משולבת הסדרה גבירת הנשקים, סדרה דיגיטלית העוסקת במעמד האישה בחברה העכשווית.

דבר האוצרים:

״יוני דנציגר מציג את הסדרה האפית עליה עבד בשנים האחרונות: סידרה עצומת מימדים בהשראת השירה והסיפורת האפים, בהן מוצג גיבור באירוע היסטורי או אגדי פנטסטי. בהשראת סיפורי האליאדה, האודיסיאה, גילגמש ועוד, מציג דנציגר את השילוש הקדוש של הפנטזיה האפית: האדם, הנוף, הרעיון. בתוכה וכחלק ממנה משולבת הסדרה גבירת הנשקים, סדרה דיגיטלית העוסקת במעמד האישה בחברה העכשווית. בהדגשה הדרמטית של אנרגיות לא מרוסנות המבקשות לפרוץ מכבלי מעמדה בחברה המודרנית המנוכרת בדמותה של לוחמת אמיצה מול הסגידה הגברית לדמות הנשית הקלאסית, האלוהית, המעניקה חיים וחום הוא משייך אותה לחלק מהפנטסיה האפית והופך את הסדרה לעכשווית ובעלת אמירה חברתית״.

כולכם מוזמנים להגיע וליהנות מערב של אמנות ומוסיקה איכותית!