“מאז ומתמיד התעניינתי במוזיקה ותמיד נמשכתי למוזיקה אלקטרונית” אומר שי בן דור, בוגר מסלול EMP להפקה ויצירת מוסיקה אלקטרונית.

“באיזה שהוא שלב בחיים שלי החלטתי שאני פשוט רוצה לנסות להוציא את כל מה שיש לי בראש למשהו יותר מוחשי וככה בעצם הגעתי למסקנה שאני רוצה ללמוד מוזיקה..מה שהוביל לבי פי אם”.
שי סיים את לימודיו במכללה בשנת 2010 ומאז הדלתות נפתחו לפרויקטים חדשים ולייבלים בינ”ל.

פרויקט ה”דגל” של שי נקרא Totally Sick, שי מספר עליו: ” הפרויקט עצמו נולד אחרי כשנה וחצי של עבודה בתחום האלקטרוני. התחלתי אם פרוייקט בשם: MonoMode בו למדתי להכיר את הכיוון אליו אני מעוניין להתפתח ואחרי שנה וחצי של התנסות גיבשתי לעצמי קו מוזיקלי שנוגע בעיקר בז’אנר האלקטרו האוס וכל סאב הקטגוריות שקיימות בו.

הריליס הראשון בפרוייקט יצא באפריל 2012 וכלל 2 קטעים שיצאו ב- EP בשם PLAYOFF בלייבל מאוד מוביל בתחום האלקטרו ונחשב במיוחד, מארצות הברית בשם POP ROX MUZIK.
הריליס הראשון קיבל חשיפה מאוד משמעותית באתר המוביל ביותר היום במוזיקה אלקטרונית בשם Beatport וזכה לבאנר ב- Electro House New Relases.

בנוסף הוא נכנס למועדפי הצוות של ביטפורט אלקטרו האוס וקיבל גם שם באנר (staff pick) ולאחר מכן החל לטפס גם בצ’ארט של האלקטרו האוס טופ ריליס והצליח להגיע למקום 38.
האי פי עצמו נכנס לכמה צ’ארטים מאוד רציינים, לדוגמה לצ’ארט של DJ Exodus שהוא הבעלים של peak hour musicבין הלייבלים הכי חמים בתעשייה היום” 

מה לדעתך החלק של הלימודים כאן ב BPM בהצלחה הזו?
“אני יכול לומר שבי פי אם קיצרו לי המון תהליכים. דברים שאני למדתי לעשות תוך שנה חברים אחרים ידעו לעשות תוך שלוש או ארבע שנים ללא לימודים.”

ומה צופן לך העתיד?
“יש לא מעט ריליסים קרובים בלייבלים נחשבים בסצנת האלקטרו בחו”ל – בקרוב מאוד יוצא רמיקס נוסף לפרוייקט בלייבל pop rox muzik, אי פי בלייבל Peakhour music רמיקס ב- Golden Needle Records, אי פי ב – Golden Needle Records, קטע מקורי באוסף של Atomic zoo recordings, ואי פי ב- MHS Music”.

לסקרנים – ניתן לעקוב אחר פועלו של שי בלינקים הבאים:
Totally Sick – OFFICIAL’s sounds on SoundCloud – Create, record and share your sounds for free
Totally Sick – Fan Page
OFFICIALTotallySick‏ – YouTube

לכתבה במקומון תל אביב