לראשונה בישראל: קורס לתוכנת Logic של Apple

בשורה למוזיקאים: לראשונה בישראל תפתח מכללת BPM קורס ליצירת מוזיקה בתכנת Logic – התכנה המובילה בעולם של חברת Apple

קורס LOGIC:

מטרת הקורס להכשיר באופן המקצועי ביותר עורכי סאונד לעבודה בסביבת מחשבי Mac, ומיועד למשתמשים חדשים, וותיקים ובעלי ניסיון במערכות אחרות (כמו: PC). בשל הביקוש ההולך וגובר מצד מוסיקאים בישראל לשימוש בתוכנה, הוחלט לפתוח קורס מקצועי בתחום הסאונד, ללימוד תוכנת Logic בצורה מעמיקה ומקצועית. שכן, היתרון הגדול ביותר של התוכנה הוא האינטגרציה עם החומרה ומערכת ההפעלה שמגיעים כמכלול אחד מחברת Apple.

פתיחת הקורס התאפשרה במסגרת שיתוף פעולה ייחודי בין מכללת BPM וחברת “מרום”, נציגתה הרשמית של חברת iDigital בתחום מערכות עריכת סאונד מבית Apple המשווקת את התוכנה בישראל.

כיתות ייעודיות ללימוד Logic:

לקראת פתיחת הקורס השקיעה המכללה עשרות אלפי שקלים בבניית כיתת Logic מיוחדת שתתבסס על מחשבי מקינטוש. ה- Logic היא למעשה חבילת תוכנות ליוצר המקצועי בתחום הסאונד – יצירה, עריכה, הפקה וכן כלי עזר להופעות חיות. תוכנה זו נחשבת למועדפת על יוצרים מובילים בעולם בהם פרינס, מובי, מאסיב אטאק, ה”רוטס” ועוד רבים שמשתמשים בה ליצירת המוזיקה שלהם.

תעודת הסמכה בינלאומית:

בוגרי קורס ה Logic Pro, שייפתח ב 22.2 ויועבר ע”י מרצה מוסמך, יקבלו תעודה מוכרת בינ”ל של Apple. מדובר בצעד נוסף שמציב את מכללת BPM המכשירה למעלה מ- 600 בוגרים בשנה, בשורה אחת עם מוסדות מובילים בעולם בתחום לימודי המוסיקה סאונד והפקה.