תעשיית המוסיקה

מחלקת קידום בוגרים וחיבור לתעשייה של מכללת BPM

מחלקת קידום בוגרים וחיבור לתעשייה נועדה לסייע לסטודנטים ולבוגרים שלנו ברכישת ניסיון מקצועי, בעזרת השתתפות בפרויקטים שונים, סיוע במציאת עבודה קבועה ושילוב בתעשיית המוסיקה.

 

מחלקת קידום בוגרים וחיבור לתעשייה פועלת במספר ערוצים:

1. השמת עבודה וסטאז'

המכללה משתתפת ויוזמת פרויקטים רבים בתעשייה, וכן משתפת פעולה עם עסקים רבים על מנת להעניק לסטודנטים את הניסיון התעסוקתי המירבי בתחומים השונים הנלמדים במכללה. בין מגוון שיתופי הפעולה של המכללה בהם השתלבו סטודנטים ובוגרים: קסטרו, BPMARKET, אירועי שישי LIVE בנמל יפו, מירוץ הלילה של ת"א, פרויקט ופסטיבל אינדיסיטי, פסטיבל אינדינגב, פסטיבל דוקאביב, רדיו תדר, פסטיבל EXPO, פסטיבל יערות מנשה, רדיו תל אביב, פרויקטים של האתר וואלה!, Ynet ועוד רבים.

2. חיבור לתעשייה וקידום אמנים

מדיה חברתית ואפיקי שיווק פנימיים:

אנו במכללת BPM, שמחים לתת במה לאמנים יוצרים שהינם סטודנטים ובוגרים של המכללה, במסגרת אפיקי השיווק והמדיה החברתית שלנו, אשר מגיעים לתפוצה רחבה בתעשיית המוסיקה.

פרוייקטים בולטים בתעשיית המוסיקה:

אנו במכללת BPM מקיימים מספר פרויקטים קבועים שמטרתם מתן במה וחשיפה עבור אמנים ויוצרים וסטאז' מקצועי בתחומי טכנאות סאונד ועיצוב סאונד:

BPM@NIGHT– פרויקט קליפים אקוסטי לסטודנטים ובוגרים.

GO PRO MUSIC SESSION– פרויקט קליפים חודשי בשיתוף חברת GOPRO ורשת חלילית שזוכה לחשיפות בכורה במאקו-מוזיקה.

TAKE A BREAK– אירוע חודשי, בו ניתנת הזדמנות ללהקות ואמנים להופיע בפני קהל.

BALCONY TV TEL AVIV– פרויקט הקליפים הבינלאומי אשר על הסאונד שלו אחראים סטודנטים ובוגרים של BPM- – הן בהיבט הטכני והן בביצוע המיקס והמאסטרינג.

חי על הקצה– תכנית ההופעות החודשית של רדיו הקצה ומכללת BPM, בה סטודנטים במכללה אחראים על העזרה הטכנית בסאונד.

וואלה! ניתוק-חיבור – פרויקט הקליפים האקוסטים של וואלה! בו הסטודנטים והבוגרים שלנו אחראים על הסאונד ומופיעים מידי חודש שני.

יחסי ציבור:

מכללת BPM פועלת עם משרד יחסי ציבור ואנו דואגים לקדם פרויקטים מעניינים ויצירה של סטודנטים ובוגרים בגופי התקשורת השונים והמובילים בארץ ובעולם.

השמת עבודה וסטאז': סטודנטים ובוגרים של BPM זכאים להצטרף לקבוצת הפייסבוק של המכללה, בה מתפרסמות הצעות עבודה שונות וייחודיות, אשר מגיעות למכללה ישירות ממעסיקים בתעשייה והצעות לשילוב בפרויקטים יזומים או שיתופי פעולה של המכללה.

לכניסה לקבוצה